Karta sieciowa Asus USB-AC53
Wideo 4Zdjęcia 4 |
|
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Asus 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Asus.
Kup Asus USB-AC53
Wszystkie ceny 10 →ASUS USB-AC53 Nano AC1200 Dual-band USB Wi-Fi Adapter | 104 zł |
ASUS USB-AC53 Nano NET-WLK-ASU-045 | 80 zł |
ASUS USB-AC53 Nano WLAN 867 Mbit/s USB-AC53 Nano | 86 zł |
Karta sieciowa Asus USB-AC53 Nano (90IG03P0-BM0R10) | 102 zł |
Karta sieciowa ASUS USB-AC53 Nano USB | 96 zł |
Piłką w dziedzinie przenośnych adapterów Wi-Fi rządzą produkty pod marką Asus. Na przykład model USB-AC53 cieszy się dużym zainteresowaniem na rynku krajowym.
Z wyglądu
Z wyglądu adapter jest dopasowany do wizerunku nowoczesnych routerów Asus z zewnętrzną „owijką” w kształcie rombu. Niezwykły „strój” uzupełnia elastyczność w zakresie instalacji: czy to bezpośrednio do portu USB komputera, nawet na podstawie z obciążoną podstawą w pozycji pionowej, czy nawet przylegająca do krawędzi ekranu laptopa(mocowanie NetClip).
Pasmo
Pod względem parametrów pracy Asus USB-AC53, jeśli nie wyprzedza reszty planety, to z pewnością nie wypiera tylnych. Dzięki zastosowaniu dwóch anten maksymalna prędkość połączenia dla pasma 2,4 GHz to 300 Mb/s, a dla częstotliwości 5 GHz jeszcze atrakcyjniejsza 867 Mb/s. Liczby te są limitem przepustowości adaptera, w rzeczywistości daje skromniejsze wyniki.
Ochrona połączenia
Metoda połączenia bezprzewodowego wykorzystuje przycisk WPS lub kod PIN do zabezpieczenia połączenia. Ich konfiguracja odbywa się w zastrzeżonym narzędziu. Inne funkcje oprogramowania ograniczają się do wyświetlania informacji o sieciach, parametrach połączenia i innych powiązanych informacjach. Podsumowując, Asus USB-AC53 to jeden z najlepszych adapterów z interfejsem USB do organizowania połączenia bezprzewodowego, z którym może konkurować tylko kilku rywali.