Karta sieciowa D-Link DWA-182
Wideo 2Zdjęcia 6 |
D-Link DWA-182
Wi-Fi:Wi-Fi 4 (N), Wi-Fi 5 (AC)
2.4 GHz:300 Mb/s
5 GHz:867 Mb/s
Anteny i sygnał:18 dBm, 2 antena(y), niewymienne
Wi-Fi bez martwych punktów: stabilny sygnał w całym domu lub mieszkaniuProste i skuteczne sposoby na zapewnienie stabilnego sygnału Wi-Fi w małych i dużych przestrzeniach
Internet bez światła: technologia GPONCzym jest technologia GPON i jak korzystać z Internetu bez prądu?
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne DWA-182
|
Wi-Fi bez martwych punktów: stabilny sygnał w całym domu lub mieszkaniuProste i skuteczne sposoby na zapewnienie stabilnego sygnału Wi-Fi w małych i dużych przestrzeniach
Internet bez światła: technologia GPONCzym jest technologia GPON i jak korzystać z Internetu bez prądu?
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog D-Link 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele D-Link.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup D-Link DWA-182
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
D-Link DWA-182 | 122 zł |
D-Link AC1200 WLAN 867 Mbit/s DWA-182 | 113 zł |
Karta sieciowa D-LINK DWA-182 | 154 zł |
D-Link DWA-182 Wireless AC1200 Dual Band USB Adapter ...nie z tej ziemi - | 162 zł |
D-Link AC1200 WLAN 867 Mbit/s DWA-182 | 111 zł |
D-link Dwa-182 Usb Adapter Czarny | 119 zł |
Karta sieciowa bezprzewodowa D-LINK DWA-182 | 199 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →