Router D-Link DWR-960
Wideo 4Zdjęcia 4 |
D-Link DWR-960
WAN:Ethernet, karta SIM
Podłączenie:LAN 2 porty, 1 Gb/s, tak WAN/LAN
Wi-Fi:Wi-Fi 4 (N), Wi-Fi 5 (AC)
2.4 GHz:300 Mb/s
5 GHz:866 Mb/s
Anteny i sygnał:niewymienne
Wi-Fi bez martwych punktów: stabilny sygnał w całym domu lub mieszkaniuProste i skuteczne sposoby na zapewnienie stabilnego sygnału Wi-Fi w małych i dużych przestrzeniach
Internet bez światła: technologia GPONCzym jest technologia GPON i jak korzystać z Internetu bez prądu?
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne DWR-960
|
Wi-Fi bez martwych punktów: stabilny sygnał w całym domu lub mieszkaniuProste i skuteczne sposoby na zapewnienie stabilnego sygnału Wi-Fi w małych i dużych przestrzeniach
Internet bez światła: technologia GPONCzym jest technologia GPON i jak korzystać z Internetu bez prądu?
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog D-Link 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele D-Link.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup D-Link DWR-960
Wszystkie ceny 11 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
D-Link DWR-960 Router LTE Cat 7 Wi-Fi AC1200 Router mobilny 4G/3G Multi WA | 259 zł |
D-Link DWR-960 router bezprzewodowy - 4G | 567 zł |
D-Link DWR-960/W NET-4G-DLI-069 | 269 zł |
Router D-LINK DWR-960W DWR-960 W | 269 zł |
D-Link DWR-960/W AC1200 Biały | 259 zł |
pokaż 6 ofert
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →