Router D-Link G416
Zdjęcia 5 |
D-Link G416
WAN:Ethernet, karta SIM
Podłączenie:LAN 3 porty, 1 Gb/s
Wi-Fi:Wi-Fi 4 (N), Wi-Fi 5 (AC), Wi-Fi 6 (AX)
Anteny i sygnał:MU-MIMO, 4 antena(y), niewymienne
Całkowita prędkość WiFI wynosi do 1500 Mb/s.
Wi-Fi bez martwych punktów: stabilny sygnał w całym domu lub mieszkaniuProste i skuteczne sposoby na zapewnienie stabilnego sygnału Wi-Fi w małych i dużych przestrzeniach
Internet bez światła: technologia GPONCzym jest technologia GPON i jak korzystać z Internetu bez prądu?
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne G416
|
Wi-Fi bez martwych punktów: stabilny sygnał w całym domu lub mieszkaniuProste i skuteczne sposoby na zapewnienie stabilnego sygnału Wi-Fi w małych i dużych przestrzeniach
Internet bez światła: technologia GPONCzym jest technologia GPON i jak korzystać z Internetu bez prądu?
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog D-Link 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele D-Link.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup D-Link G416
Wszystkie ceny 20 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
D-Link G416/E | 759 zł |
D-Link EAGLE PRO AI G416 - wireless router - Wi-Fi 6 - 3G 4G - desktop - W | 557 zł |
D-Link Router G416 4G LTE AX1500 SIM Smart Router Eagle Pro AI KMDLIRGSM00 | 643 zł |
D-Link G416/EE NET-4G-DLI-065 | 579 zł |
Router D-LINK G416 | 579 zł |
pokaż 15 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →