System MESH D-Link AI M32 (2-pack)
Wideo 2Zdjęcia 4 |
D-Link AI M32 (2-pack)
2 urządzenia3 urządzenia
WAN:Ethernet
Podłączenie:LAN 2 porty, 1 Gb/s
Wi-Fi:Wi-Fi 4 (N), Wi-Fi 5 (AC), Wi-Fi 6 (AX)
2.4 GHz:800 Mb/s
5 GHz:2402 Mb/s
Anteny i sygnał:MU-MIMO, 4 antena(y), niewymienne
Funkcja AI Channel Selection automatycznie wybiera najmniej hałaśliwy kanał komunikacyjny. Zasięg do 275 m².
Wi-Fi bez martwych punktów: stabilny sygnał w całym domu lub mieszkaniuProste i skuteczne sposoby na zapewnienie stabilnego sygnału Wi-Fi w małych i dużych przestrzeniach
Internet bez światła: technologia GPONCzym jest technologia GPON i jak korzystać z Internetu bez prądu?
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne AI M32 (2-pack)
|
Wi-Fi bez martwych punktów: stabilny sygnał w całym domu lub mieszkaniuProste i skuteczne sposoby na zapewnienie stabilnego sygnału Wi-Fi w małych i dużych przestrzeniach
Internet bez światła: technologia GPONCzym jest technologia GPON i jak korzystać z Internetu bez prądu?
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog D-Link 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele D-Link.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup D-Link AI M32 (2-pack)
Wszystkie ceny 11 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Gregory G Foust super mocne pole koloru etui TPU do Galaxy S4 M32-2 | 991 zł |
D-Link EAGLE PRO AI M32-2 - Wi-Fi system - Wi-Fi 6 - desktop Homeplug / Po | 919 zł |
D-link Eagle Pro Ai AX3200 M32-2 NET-WLRD-DLI-164 | 1 199 zł |
Router D-LINK Eagle Pro Ai AX3200 M32-2 | 1 199 zł |
Router D-LINK Eagle Pro Ai AX3200 M32-2 | 1 199 zł |
pokaż 6 ofert
Wideo recenzje
Modyfikacje D-Link AI M32 (2-pack)
Ceny na D-Link AI M32 (2-pack) |
---|---|---|---|---|
D-Link AI M32 (2-pack) | od 919 zł | 11 oferty | ||
D-Link AI M32 (3-pack) | od 1 225 zł | 8 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →