Wi-Fi-адаптер D-Link DWA-121
Фото 4 |
Ультракомпактний Wi-Fi-адаптер з інтерфейсом USB 2.0 для підключення персональних комп'ютерів, HTPC-систем і ноутбуків до домашніх/офісним/публічним бездротових мереж стандарту Wi-Fi 4 (802.11 n). Одна з найбільш доступних і популярних моделей базової цінової категорії 2019 року. Відрізняється мінімально можливими розмірами і невеликою вагою, що важливо для експлуатації в парі з малогабаритними мобільними комп'ютерами.
При підключенні до ноутбука/ультрабуку майже не виступає за габарити пристрою, тому не потребує демонтажу при транспортуванні комп'ютера в сумці або рюкзаку. Wi-Fi адаптер D-Link DWA-121 обладнаний однією вбудованою антеною з коефіцієнтом підсилення 2 dBi і сумісний з широким асортиментом мережевих пристроїв стандарту 802.11 n. За твердженням виробника, забезпечує бездротову передачу даних в діапазоні 2,4 ГГц з піковою швидкістю до 150 Мбіт/с. Реальна максимальна швидкість з'єднань на невеликому віддаленні від роутера/точки доступу не перевищує 100 Мбіт/с. Цього цілком достатньо для бездоганно швидкого серфінгу, роботи хмарних сервісів і веб-додатків, геймінга, перегляду потокового відео FullHD-якості, відеоконференцій та інших популярних побутових або офісних завдань.
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог D-Link 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі D-Link.
Купити D-Link DWA-121
Усі ціни 8 →Karta sieciowa D-LINK DWA-121 | 50 zł |
Karta sieciowa D-LINK DWA-121 | 50 zł |
Karta sieciowa D-Link N150 (DWA121) | 50 zł |
D-Link DWA-121 karta sieciowa WLAN 150 Mbit/s DWA-121 | 33 zł |