Роутер D-Link G416
Фото 5 |
D-Link G416
WAN:Ethernet, SIM-карта
Підключення:LAN 3 порти, 1 Гбіт/сек
Wi-Fi:Wi-Fi 4 (N), Wi-Fi 5 (AC), Wi-Fi 6 (AX)
Антени і сигнал:MU-MIMO, 4 антен(и), незнімні
Загальна швидкість роботи WiFI до 1500 Мбіт/с.
Wi-Fi без сліпих зон: стабільний сигнал по всьому будинку чи квартиріПрості та ефективні способи забезпечення стабільного сигналу Wi-Fi у маленьких та великих приміщеннях
Інтернет без світла: технологія GPONЩо таке технологія GPON та як користуватися інтернетом без електрики?
Всі характеристики
Характеристики G416
|
Wi-Fi без сліпих зон: стабільний сигнал по всьому будинку чи квартиріПрості та ефективні способи забезпечення стабільного сигналу Wi-Fi у маленьких та великих приміщеннях
Інтернет без світла: технологія GPONЩо таке технологія GPON та як користуватися інтернетом без електрики?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог D-Link 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі D-Link.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити D-Link G416
Усі ціни 21 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
D-Link G416/E | 759 zł |
D-Link EAGLE PRO AI G416 - wireless router - Wi-Fi 6 - 3G 4G - desktop - W | 557 zł |
D-Link Router G416 4G LTE AX1500 SIM Smart Router Eagle Pro AI KMDLIRGSM00 | 643 zł |
D-Link G416/EE NET-4G-DLI-065 | 579 zł |
Router D-LINK G416 | 579 zł |
ще 16 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →