MESH система D-Link M15-2 (2-pack)
Відео 12Фото 4 |
D-Link M15-2 (2-pack)
2 пристрої3 пристрої
WAN:Ethernet
Підключення:LAN 1 порт, 1 Гбіт/сек
Wi-Fi:Wi-Fi 4 (N), Wi-Fi 5 (AC), Wi-Fi 6 (AX)
2.4 ГГц:300 Мбіт/с
5 ГГц:1201 Мбіт/с
Антени і сигнал:MU-MIMO, 4 антен(и), незнімні
Wi-Fi без сліпих зон: стабільний сигнал по всьому будинку чи квартиріПрості та ефективні способи забезпечення стабільного сигналу Wi-Fi у маленьких та великих приміщеннях
Інтернет без світла: технологія GPONЩо таке технологія GPON та як користуватися інтернетом без електрики?
Всі характеристики
Характеристики M15-2 (2-pack)
|
Wi-Fi без сліпих зон: стабільний сигнал по всьому будинку чи квартиріПрості та ефективні способи забезпечення стабільного сигналу Wi-Fi у маленьких та великих приміщеннях
Інтернет без світла: технологія GPONЩо таке технологія GPON та як користуватися інтернетом без електрики?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог D-Link 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі D-Link.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити D-Link M15-2 (2-pack)
Усі ціни 13 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
D-Link M15-2 EAGLE PRO AI AX1500 Wi-Fi 6 Mesh system 2-pak z AI Wi-Fi/opty | 586 zł |
Router D-LINK M15 (2 szt.) | 520 zł |
D-Link Eagle Pro AI AX1500 Dual-band (2.4 GHz/5 GHz) Wi-Fi 6 M15-2 | 607 zł |
Router D-Link Eagle Pro AI 2szt. | 567 zł |
ще 8 пропозицій
Відеоогляди
Модификації D-Link M15-2 (2-pack)
Ціни на D-Link M15-2 (2-pack) |
---|---|---|---|---|
D-Link M15-2 (2-pack) | від 520 zł | 14 пропозицій | ||
D-Link M15-3 (3-pack) | від 842 zł | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →