Роутер D-Link M30
Відео 1Фото 6 |
D-Link M30
WAN:Ethernet
Підключення:LAN 4 порти, 1 Гбіт/сек
Wi-Fi:Wi-Fi 4 (N), Wi-Fi 5 (AC), Wi-Fi 6 (AX)
2.4 ГГц:574 Мбіт/с
5 ГГц:2403 Мбіт/с
Антени і сигнал:MU-MIMO, 5 антен(и), незнімні
Wi-Fi без сліпих зон: стабільний сигнал по всьому будинку чи квартиріПрості та ефективні способи забезпечення стабільного сигналу Wi-Fi у маленьких та великих приміщеннях
Інтернет без світла: технологія GPONЩо таке технологія GPON та як користуватися інтернетом без електрики?
Всі характеристики
Характеристики M30
|
Wi-Fi без сліпих зон: стабільний сигнал по всьому будинку чи квартиріПрості та ефективні способи забезпечення стабільного сигналу Wi-Fi у маленьких та великих приміщеннях
Інтернет без світла: технологія GPONЩо таке технологія GPON та як користуватися інтернетом без електрики?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити D-Link M30
Усі ціни 11 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Router D-Link M30 Aquila Pro AI AX3000 Wi-Fi 6 3000 Mbps zaawansowana kons | 385 zł |
D-Link Router M30 Aquila Pro WiFi 6 AX3000 KMDLIRXWX000007 | 407 zł |
D-link M30/E NET-WLRD-DLI-163 | 399 zł |
Router D-LINK Aquila Pro AI AX3000 M30 | 411 zł |
D-Link Router M30 Aquila Pro WiFi 6 AX3000 124013 | 407 zł |
ще 6 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →