Роутер D-Link DWR-960
Відео 4Фото 4 |
D-Link DWR-960
WAN:Ethernet, SIM-карта
Підключення:LAN 2 порти, 1 Гбіт/сек, є WAN/LAN
Wi-Fi:Wi-Fi 4 (N), Wi-Fi 5 (AC)
2.4 ГГц:300 Мбіт/с
5 ГГц:866 Мбіт/с
Антени і сигнал:незнімні
Wi-Fi без сліпих зон: стабільний сигнал по всьому будинку чи квартиріПрості та ефективні способи забезпечення стабільного сигналу Wi-Fi у маленьких та великих приміщеннях
Інтернет без світла: технологія GPONЩо таке технологія GPON та як користуватися інтернетом без електрики?
Всі характеристики
Характеристики DWR-960
|
Wi-Fi без сліпих зон: стабільний сигнал по всьому будинку чи квартиріПрості та ефективні способи забезпечення стабільного сигналу Wi-Fi у маленьких та великих приміщеннях
Інтернет без світла: технологія GPONЩо таке технологія GPON та як користуватися інтернетом без електрики?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог D-Link 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі D-Link.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити D-Link DWR-960
Усі ціни 11 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
D-Link DWR-960 Router LTE Cat 7 Wi-Fi AC1200 Router mobilny 4G/3G Multi WA | 259 zł |
Router D-LINK DWR-960W | 259 zł |
D-Link DWR-960/W NET-4G-DLI-069 | 269 zł |
Router D-LINK DWR-960W | 259 zł |
Router D-LINK DWR-960W DWR-960 W | 269 zł |
ще 6 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →