Роутер D-Link G415
Відео 2Фото 5 |
D-Link G415
WAN:Ethernet, SIM-карта
Підключення:LAN 3 порти, 1 Гбіт/сек
Wi-Fi:Wi-Fi 4 (N), Wi-Fi 5 (AC), Wi-Fi 6 (AX)
2.4 ГГц:300 Мбіт/с
5 ГГц:1201 Мбіт/с
Антени і сигнал:MU-MIMO, незнімні
Wi-Fi без сліпих зон: стабільний сигнал по всьому будинку чи квартиріПрості та ефективні способи забезпечення стабільного сигналу Wi-Fi у маленьких та великих приміщеннях
Інтернет без світла: технологія GPONЩо таке технологія GPON та як користуватися інтернетом без електрики?
Всі характеристики
Характеристики G415
|
Wi-Fi без сліпих зон: стабільний сигнал по всьому будинку чи квартиріПрості та ефективні способи забезпечення стабільного сигналу Wi-Fi у маленьких та великих приміщеннях
Інтернет без світла: технологія GPONЩо таке технологія GPON та як користуватися інтернетом без електрики?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог D-Link 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі D-Link.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити D-Link G415
Усі ціни 10 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
D-Link Eagle Pro G415/E UMTS/4G/LTE Mobile Hotspot | 680 zł |
D-Link EAGLE PRO AI G415 - wireless router - Wi-Fi 6 - 3G 4G - desktop - W | 562 zł |
Router D-Link G415 AX1500 | 662 zł |
D-Link AX1500 4G Smart Router G415/E 802.11ax, 1500 Mbit/s, 10/100/1000 Mb | 778 zł |
Router D-Link G415 EAGLE PRO AI AX1500 4G (G415/E) Biały | 564 zł |
ще 5 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →