MESH система D-Link AI M32 (3-pack)
Відео 2Фото 4 |
D-Link AI M32 (3-pack)
2 пристрої3 пристрої
WAN:Ethernet
Підключення:LAN 2 порти, 1 Гбіт/сек
Wi-Fi:Wi-Fi 4 (N), Wi-Fi 5 (AC), Wi-Fi 6 (AX)
2.4 ГГц:800 Мбіт/с
5 ГГц:2402 Мбіт/с
Антени і сигнал:MU-MIMO, 4 антен(и), незнімні
Функція AI Channel Selection дозволяє автоматично вибирати найменш зашумлений канал зв'язку. Покриття до 275 м ².
Wi-Fi без сліпих зон: стабільний сигнал по всьому будинку чи квартиріПрості та ефективні способи забезпечення стабільного сигналу Wi-Fi у маленьких та великих приміщеннях
Інтернет без світла: технологія GPONЩо таке технологія GPON та як користуватися інтернетом без електрики?
Всі характеристики
Характеристики AI M32 (3-pack)
|
Wi-Fi без сліпих зон: стабільний сигнал по всьому будинку чи квартиріПрості та ефективні способи забезпечення стабільного сигналу Wi-Fi у маленьких та великих приміщеннях
Інтернет без світла: технологія GPONЩо таке технологія GPON та як користуватися інтернетом без електрики?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог D-Link 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі D-Link.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити D-Link AI M32 (3-pack)
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
D-Link EAGLE PRO AI M32-3 - Wi-Fi system - Wi-Fi 6 Mesh (3-Pack) Homeplug | 1 341 zł |
D-Link AX3200 2402 Mbit/s Biały M32-3 | 1 645 zł |
Kompleksowy system Wi-Fi D-Link M32-3 EAGLE PRO AI AX3200 Mesh (M32-3) Bia | 1 225 zł |
D-Link AX3200 2402 Mbit/s Biały M32-3 | 1 645 zł |
D-link Eagle Pro Ai Ax3200 Wifi Repeater 3 Units Przezroczysty M32-3 | 1 726 zł |
Відеоогляди
Модификації D-Link AI M32 (3-pack)
Ціни на D-Link AI M32 (3-pack) |
---|---|---|---|---|
D-Link AI M32 (2-pack) | від 919 zł | 11 пропозицій | ||
D-Link AI M32 (3-pack) | від 1 225 zł | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →