Роутер D-Link R32
Відео 1Фото 4 |
D-Link R32
WAN:Ethernet
Підключення:LAN 4 порти, 1 Гбіт/сек
Wi-Fi:Wi-Fi 4 (N), Wi-Fi 5 (AC), Wi-Fi 6 (AX)
2.4 ГГц:800 Мбіт/с
5 ГГц:2402 Мбіт/с
Антени і сигнал:MU-MIMO, 4 антен(и), незнімні
Wi-Fi без сліпих зон: стабільний сигнал по всьому будинку чи квартиріПрості та ефективні способи забезпечення стабільного сигналу Wi-Fi у маленьких та великих приміщеннях
Інтернет без світла: технологія GPONЩо таке технологія GPON та як користуватися інтернетом без електрики?
Всі характеристики
Характеристики R32
|
Wi-Fi без сліпих зон: стабільний сигнал по всьому будинку чи квартиріПрості та ефективні способи забезпечення стабільного сигналу Wi-Fi у маленьких та великих приміщеннях
Інтернет без світла: технологія GPONЩо таке технологія GPON та як користуватися інтернетом без електрики?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог D-Link 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі D-Link.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити D-Link R32
Усі ціни 15 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
D-Link Router R32 Smart AX3200 1xWAN 4xLAN KMDLIRXWX000006 | 759 zł |
Router D-LINK R32 Eagle Pro | 689 zł |
D-Link Router R32 Smart AX3200 1xWAN 4xLAN 98917 | 759 zł |
Router D-LINK R32 Eagle Pro | 689 zł |
D-Link Router R32 Smart AX3200 1xWAN 4xLAN 98917 | 759 zł |
ще 10 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →