System MESH D-Link M15-2 (2-pack)
Wideo 12Zdjęcia 4 |
D-Link M15-2 (2-pack)
2 urządzenia3 urządzenia
WAN:Ethernet
Podłączenie:LAN 1 port, 1 Gb/s
Wi-Fi:Wi-Fi 4 (N), Wi-Fi 5 (AC), Wi-Fi 6 (AX)
2.4 GHz:300 Mb/s
5 GHz:1201 Mb/s
Anteny i sygnał:MU-MIMO, 4 antena(y), niewymienne
Wi-Fi bez martwych punktów: stabilny sygnał w całym domu lub mieszkaniuProste i skuteczne sposoby na zapewnienie stabilnego sygnału Wi-Fi w małych i dużych przestrzeniach
Internet bez światła: technologia GPONCzym jest technologia GPON i jak korzystać z Internetu bez prądu?
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne M15-2 (2-pack)
|
Wi-Fi bez martwych punktów: stabilny sygnał w całym domu lub mieszkaniuProste i skuteczne sposoby na zapewnienie stabilnego sygnału Wi-Fi w małych i dużych przestrzeniach
Internet bez światła: technologia GPONCzym jest technologia GPON i jak korzystać z Internetu bez prądu?
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog D-Link 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele D-Link.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup D-Link M15-2 (2-pack)
Wszystkie ceny 14 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
D-Link M15-2 EAGLE PRO AI AX1500 Wi-Fi 6 Mesh system 2-pak z AI Wi-Fi/opty | 565 zł |
D-Link EAGLE PRO AI AX1500 Mesh System Wi-Fi 6 (2-Pack) - Mesh router 802. | 516 zł |
Router D-LINK M15 (2 szt.) | 565 zł |
Router D-Link Eagle Pro AI 2szt. | 567 zł |
pokaż 9 ofert
Wideo recenzje
Modyfikacje D-Link M15-2 (2-pack)
Ceny na D-Link M15-2 (2-pack) |
---|---|---|---|---|
D-Link M15-2 (2-pack) | od 516 zł | 15 oferty | ||
D-Link M15-3 (3-pack) | od 839 zł | 9 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →