Punkt dostępu D-Link DAP-2662
Wideo 1Zdjęcia 5 |
D-Link DAP-2662
2022 rokDual-band
Podłączenie:LAN 1 port, 1 Gb/s
Wi-Fi:Wi-Fi 4 (N), Wi-Fi 5 (AC)
Anteny i sygnał:20 dBm, 2 antena(y), niewymienne
Wi-Fi bez martwych punktów: stabilny sygnał w całym domu lub mieszkaniuProste i skuteczne sposoby na zapewnienie stabilnego sygnału Wi-Fi w małych i dużych przestrzeniach
Internet bez światła: technologia GPONCzym jest technologia GPON i jak korzystać z Internetu bez prądu?
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne DAP-2662
|
Wi-Fi bez martwych punktów: stabilny sygnał w całym domu lub mieszkaniuProste i skuteczne sposoby na zapewnienie stabilnego sygnału Wi-Fi w małych i dużych przestrzeniach
Internet bez światła: technologia GPONCzym jest technologia GPON i jak korzystać z Internetu bez prądu?
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog D-Link 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele D-Link.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup D-Link DAP-2662
Wszystkie ceny 10 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
D-Link DAP-2662 - WiFI4EU gotowy bezprzewodowy AC1200 Wave 2 dwuzakresowy | 569 zł |
Ścienny D-Link DAP-2662 NET-WLAP-DLI-067 | 579 zł |
Access Point D-Link DAP-2662 | 579 zł |
D-Link AC1200 Biały Obsługa PoE DAP-2662 | 638 zł |
D-Link Nuclias Connect AC1200 Wave 2 Access Point DAP-2662 802.11ac, 300+8 | 972 zł |
pokaż 5 ofert
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →