Karta sieciowa D-Link DWA-X1850
Wideo 15Zdjęcia 4 |
D-Link DWA-X1850
Podłączenie:USB 3.2 gen1
Wi-Fi:Wi-Fi 4 (N), Wi-Fi 5 (AC), Wi-Fi 6 (AX)
2.4 GHz:600 Mb/s
5 GHz:1200 Mb/s
Anteny i sygnał:MU-MIMO, niewymienne
Aby skorzystać ze standardu Wi-Fi 6, należy użyć portu nie niższego niż USB 3.0.
Wi-Fi bez martwych punktów: stabilny sygnał w całym domu lub mieszkaniuProste i skuteczne sposoby na zapewnienie stabilnego sygnału Wi-Fi w małych i dużych przestrzeniach
Internet bez światła: technologia GPONCzym jest technologia GPON i jak korzystać z Internetu bez prądu?
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne DWA-X1850
|
Wi-Fi bez martwych punktów: stabilny sygnał w całym domu lub mieszkaniuProste i skuteczne sposoby na zapewnienie stabilnego sygnału Wi-Fi w małych i dużych przestrzeniach
Internet bez światła: technologia GPONCzym jest technologia GPON i jak korzystać z Internetu bez prądu?
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog D-Link 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele D-Link.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup D-Link DWA-X1850
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
D-Link DWA-X1850 AX1800 Wi-Fi 6 USB Adapter | 279 zł |
D-Link DWA-X1850 NET-WLK-DLI-023 | 299 zł |
D-Link DWA-X1850 karta sieciowa WLAN 1800 Mbit/s DWA-X1850 | 232 zł |
D-Link DWA-X1850 1200 Mbit/s Czarny - Adaptador Czerwony | 285 zł |
Adapter WiFi D-Link DWA-X1850 (DWA-X1850) | 230 zł |
pokaż 3 oferty
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →