Punkt dostępu D-Link DAP‑2682
Wideo 1Zdjęcia 5 |
D-Link DAP‑2682
2022 rokDual-band
Podłączenie:LAN 1 port, 1 Gb/s
Wi-Fi:Wi-Fi 4 (N), Wi-Fi 5 (AC)
Anteny i sygnał:20 dBm, 2 antena(y), niewymienne
Wi-Fi bez martwych punktów: stabilny sygnał w całym domu lub mieszkaniuProste i skuteczne sposoby na zapewnienie stabilnego sygnału Wi-Fi w małych i dużych przestrzeniach
Internet bez światła: technologia GPONCzym jest technologia GPON i jak korzystać z Internetu bez prądu?
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne DAP‑2682
|
Wi-Fi bez martwych punktów: stabilny sygnał w całym domu lub mieszkaniuProste i skuteczne sposoby na zapewnienie stabilnego sygnału Wi-Fi w małych i dużych przestrzeniach
Internet bez światła: technologia GPONCzym jest technologia GPON i jak korzystać z Internetu bez prądu?
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog D-Link 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele D-Link.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup D-Link DAP‑2682
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
D-Link Punkt dostępu DAP-2682 AC1750 KMDLIAP00000017 | 855 zł |
D-Link Punkt dostępu DAP-2682 AC1750 129920 | 855 zł |
Access Point D-Link DAP‑2682 | 796 zł |
D-Link AC2300 1700 Mbit/s Biały Obsługa PoE DAP-2682 | 869 zł |
Stacja dokująca D-Link | 1 014 zł |
pokaż 3 oferty
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →