System MESH TP-LINK Deco X50 (1-Pack)
Wideo 21Zdjęcia 6 |
TP-LINK Deco X50 (1-Pack)
WAN:Ethernet
Podłączenie:LAN 3 porty, 1 Gb/s
Wi-Fi:Wi-Fi 4 (N), Wi-Fi 5 (AC), Wi-Fi 6 (AX)
2.4 GHz:574 Mb/s
5 GHz:2402 Mb/s
Anteny i sygnał:MU-MIMO, 20 dBm, 2 antena(y), niewymienne
Porty sieciowe z automatycznym wykrywaniem sieci LAN/WAN. Całkowita teoretyczna prędkość w dwóch pasmach wynosi do ~3000 Mb/s.
Wi-Fi bez martwych punktów: stabilny sygnał w całym domu lub mieszkaniuProste i skuteczne sposoby na zapewnienie stabilnego sygnału Wi-Fi w małych i dużych przestrzeniach
Internet bez światła: technologia GPONCzym jest technologia GPON i jak korzystać z Internetu bez prądu?
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne Deco X50 (1-Pack)
|
Wi-Fi bez martwych punktów: stabilny sygnał w całym domu lub mieszkaniuProste i skuteczne sposoby na zapewnienie stabilnego sygnału Wi-Fi w małych i dużych przestrzeniach
Internet bez światła: technologia GPONCzym jest technologia GPON i jak korzystać z Internetu bez prądu?
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog TP-LINK 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele TP-LINK.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup TP-LINK Deco X50 (1-Pack)
Wszystkie ceny 19 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
TP-Link Deco X50 (1-pack) AX3000 - Mesh router | 411 zł |
Router TP-LINK Deco x50 | 392 zł |
TP-LINK Router Deco X50 (1-pack) AX3000 | 431 zł |
System mesh TP-LINK DECO X50(1-PACK) | 505 zł |
TP-LINK Deco X50 (1-pak) AC3000 | 392 zł |
pokaż 14 ofert
Wideo recenzje
Modyfikacje TP-LINK Deco X50 (1-Pack)
Ceny na TP-LINK Deco X50 (1-Pack) |
---|---|---|---|---|
TP-LINK Deco X50 (1-Pack) | od 389 zł | 20 oferty | ||
TP-LINK Deco X50 (2-Pack) | od 717 zł | 13 oferty | ||
TP-LINK Deco X50 (3-Pack) | od 946 zł | 18 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →