System MESH TP-LINK Deco X50-PoE (1-pack)
Wideo 1Zdjęcia 6 |
TP-LINK Deco X50-PoE (1-pack)
WAN:Ethernet
Podłączenie:LAN 2 porty, 1 Gb/s, 2,5 Gb/s, tak WAN/LAN
Wi-Fi:Wi-Fi 4 (N), Wi-Fi 5 (AC), Wi-Fi 6 (AX)
2.4 GHz:574 Mb/s
5 GHz:2402 Mb/s
Anteny i sygnał:MU-MIMO, 23 dBm, 4 antena(y), niewymienne
Wi-Fi bez martwych punktów: stabilny sygnał w całym domu lub mieszkaniuProste i skuteczne sposoby na zapewnienie stabilnego sygnału Wi-Fi w małych i dużych przestrzeniach
Internet bez światła: technologia GPONCzym jest technologia GPON i jak korzystać z Internetu bez prądu?
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne Deco X50-PoE (1-pack)
|
Wi-Fi bez martwych punktów: stabilny sygnał w całym domu lub mieszkaniuProste i skuteczne sposoby na zapewnienie stabilnego sygnału Wi-Fi w małych i dużych przestrzeniach
Internet bez światła: technologia GPONCzym jest technologia GPON i jak korzystać z Internetu bez prądu?
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog TP-LINK 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele TP-LINK.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Wideo recenzje
Modyfikacje TP-LINK Deco X50-PoE (1-pack)
Ceny na TP-LINK Deco X50-PoE (1-pack) |
---|---|---|---|---|
TP-LINK Deco X50-PoE (1-pack) | od 716 zł | 1 oferta | ||
TP-LINK Deco X50-PoE (2-pack) | od 717 zł | 14 oferty | ||
TP-LINK Deco X50-PoE (3-pack) | od 1 349 zł | 17 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →