MESH система TP-LINK Deco E4 (1-pack)
Відео 1Фото 7 |
TP-LINK Deco E4 (1-pack)
WAN:Ethernet
Підключення:LAN 2 порти, 100 Мбіт/сек
Wi-Fi:Wi-Fi 4 (N), Wi-Fi 5 (AC)
2.4 ГГц:300 Мбіт/с
5 ГГц:867 Мбіт/с
Антени і сигнал:MU-MIMO, 23 dBm, 2 антен(и), незнімні
Система Mesh складається з одного блока, мережа може бути розширена додаванням таких же блоків.
Wi-Fi без сліпих зон: стабільний сигнал по всьому будинку чи квартиріПрості та ефективні способи забезпечення стабільного сигналу Wi-Fi у маленьких та великих приміщеннях
Інтернет без світла: технологія GPONЩо таке технологія GPON та як користуватися інтернетом без електрики?
Всі характеристики
Характеристики Deco E4 (1-pack)
|
Wi-Fi без сліпих зон: стабільний сигнал по всьому будинку чи квартиріПрості та ефективні способи забезпечення стабільного сигналу Wi-Fi у маленьких та великих приміщеннях
Інтернет без світла: технологія GPONЩо таке технологія GPON та як користуватися інтернетом без електрики?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог TP-LINK 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі TP-LINK.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити TP-LINK Deco E4 (1-pack)
Усі ціни 17 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
TP-LINK Deco E4 router mesh AC1200 KMTPLRXWA000043 | 163 zł |
TP-Link Deco E4 (1-Pack) NET-WLRD-TPL-210 | 170 zł |
Router TP-LINK Deco E4 | 155 zł |
Deco E4 router mesh AC1200 | 202 zł |
ще 12 пропозицій
Відеоогляди
Модификації TP-LINK Deco E4 (1-pack)
Ціни на TP-LINK Deco E4 (1-pack) |
---|---|---|---|---|
TP-LINK Deco E4 (1-pack) | від 155 zł | 18 пропозицій | ||
TP-LINK Deco E4 (2-pack) | від 249 zł | 26 пропозицій | ||
TP-LINK Deco E4 (3-pack) | від 419 zł | 22 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →