MESH система TP-LINK Deco M4 (3-pack)
Відео 1Фото 21 |
Продуктивна двохдіапазонна бездротова MESH-система класу АС1200, призначена для побудови безшовної Wi-Fi-мережі стандарту Wi-Fi 5 (802.11 ас) в приміщеннях площею до 510 м2. Позиціонується як продукт верхньої частини середньої цінової категорії 2019 року. Призначена для обладнання багатокімнатних квартир складної планування, двох - і триповерхових будинків та інших просторих житлових зон, насичених великою кількістю бездротових пристроїв.
На відміну від бездротових мереж, створених на базі звичайних роутерів або репітерів, MESH-система TP-LINK Deco M4 (3-pack) не потребує складної настройки, а всі роботи по її конфігурації користувач може виконати самостійно, з допомогою програми Deco, встановленого на смартфон, що працює під управлінням iOS або Android. Комплект поставки включає в себе три блоки, кожен з яких оснащений швидкодіючими WAN і LAN-портом класу Gigabit Ethernet.
Раціональний вибір місця для встановлення елементів системи дозволяє вирішити проблему «мертвих» зон, збільшити стабільність зв'язків і уникнути прокладки кабелю, що важливо при облаштуванні мережі в умовах свіжого дизайнерського косметичного ремонту. Завдяки продуктивному чипсету Qualcomm і ефективним вбудованим антен система забезпечує високу пікову швидкість бездротової передачі даних до 300 Мбіт/с в діапазоні 2,4 ГГц і до 867 Мбіт/с при 5 ГГц) і легко масштабується.
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог TP-LINK 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі TP-LINK.
Купити TP-LINK Deco M4 (3-pack)
Усі ціни 27 →TP-Link Deco M4 Mesh WLAN zestaw zestaw 3 sztuk AC1200 router i wzmacniacz | 487 zł |
TP LINK Domowy system Wi-Fi TP-LINK Deco M4 (3 urządzenia) Biały | 519 zł |
TP-LINK Zestaw routerów mesh Deco M4 AC1200 (3-pack) KMTPLRXWA000035 | 534 zł |
TP-Link Deco M4 (3-Pack) NET-WLRD-TPL-194 | 539 zł |
Router TP-LINK Deco M4 (3 szt.) | 516 zł |
Модификації TP-LINK Deco M4 (3-pack)
Ціни на TP-LINK Deco M4 (3-pack) |
---|---|---|---|---|
TP-LINK Deco M4 (1-pack) | від 189 zł | 28 пропозицій | ||
TP-LINK Deco M4 (2-pack) | від 328 zł | 24 пропозиції | ||
TP-LINK Deco M4 (3-pack) | від 487 zł | 27 пропозицій |