MESH система TP-LINK Deco X60 (3-pack)
Відео 9Фото 8 |
Високопродуктивна двохдіапазонна і двоканальна безпровідна MESH-система, орієнтована на створення безшовної мережі Wi-Fi 6 із значною площею покриття. Позиціонується як продукт верхньої цінової категорії зразка 2020 року. Призначена для обладнання великих багатокімнатних квартир, двоповерхових будинків і інших житлових зон, насичених бездротовими пристроями. Комплект поставки включає в себе три однакові блоки, кожен з яких оснащений двома портами Gigabit Ethernet з технологією автоматичного визначення WAN/LAN-підключення.
Належить до маршрутизаторів класу АХ3000, що забезпечує високу теоретичну швидкість бездротових підключень (в діапазоні 2.4 ГГц до 574 Мбіт/с, а при 5 ГГц до 2402 Мбіт/с). Кожен з блоків MESH-системи TP-LINK Deco X60 (3-pack) підтримує модуляцію 1024-QAM, технології OFDMA, MU-MIMO і обладнаний чотирма вбудованими антенами, що дозволяють обслуговувати загальну площу до 650 м².
Наочний світлодіодний індикатор дає можливість швидко оцінити якість прийому і легко знайти оптимальну позицію для розміщення блоків системи. Їх правильна установка дозволяє вирішити проблему «мертвих» зон, підвищити стабільність мережі і уникнути прокладки кабелю, що важливо в разі розгортання мережі в умовах приміщень з косметичним ремонтом. Налаштування mesh-мережі проста і може виконуватися за допомогою програми на смартфоні (Android або iOS).
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог TP-LINK 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі TP-LINK.
Купити TP-LINK Deco X60 (3-pack)
Усі ціни 8 →Tp-Link Ax3000 Deco X60 V320 Router Biały 3 szt Deco X60(3-Pack) V3.20 | 1 347 zł |
TP-Link Deco X60 (3-pack) AX3000 - Mesh router Wi-Fi 6 | 1 724 zł |
Router TP-Link System WiFi AX3000 Deco X60(3-pack) | 1 737 zł |
Kompleksowy system Wi-Fi TP-Link Deco X60 V3.2 (3-pack) Biały | 1 678 zł |
Router TP-LINK Deco X60 AX5400 (3 szt.) | Bezpłatny transport | 1 912 zł |
Модификації TP-LINK Deco X60 (3-pack)
Ціни на TP-LINK Deco X60 (3-pack) |
---|---|---|---|---|
TP-LINK Deco X60 (1-pack) | від 649 zł | 3 пропозиції | ||
TP-LINK Deco X60 (2-pack) | від 931 zł | 12 пропозицій | ||
TP-LINK Deco X60 (3-pack) | від 1 347 zł | 9 пропозицій |