MESH система TP-LINK Deco X50-PoE (3-pack)
Відео 1Фото 8 |
TP-LINK Deco X50-PoE (3-pack)
WAN:Ethernet
Підключення:LAN 2 порти, 1 Гбіт/с, 2.5 Гбіт/с, є WAN/LAN
Wi-Fi:Wi-Fi 4 (N), Wi-Fi 5 (AC), Wi-Fi 6 (AX)
2.4 ГГц:574 Мбіт/с
5 ГГц:2402 Мбіт/с
Антени і сигнал:MU-MIMO, 23 dBm, 4 антен(и), незнімні
Wi-Fi без сліпих зон: стабільний сигнал по всьому будинку чи квартиріПрості та ефективні способи забезпечення стабільного сигналу Wi-Fi у маленьких та великих приміщеннях
Інтернет без світла: технологія GPONЩо таке технологія GPON та як користуватися інтернетом без електрики?
Всі характеристики
Характеристики Deco X50-PoE (3-pack)
|
Wi-Fi без сліпих зон: стабільний сигнал по всьому будинку чи квартиріПрості та ефективні способи забезпечення стабільного сигналу Wi-Fi у маленьких та великих приміщеннях
Інтернет без світла: технологія GPONЩо таке технологія GPON та як користуватися інтернетом без електрики?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог TP-LINK 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі TP-LINK.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити TP-LINK Deco X50-PoE (3-pack)
Усі ціни 19 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
TP-LINK System WiFi Deco X50-PoE (3-pack) AX3000 KMTPLRXWX000026 | 1 527 zł |
Router TP-LINK Deco X50-POE (3 szt.) | 1 439 zł |
TP-LINK System WiFi Deco X50-PoE (3-pack) AX3000 109544 | 1 527 zł |
System mesh TP-LINK Deco X50-PoE(3-pack) z PoE | 1 645 zł |
Router TP-LINK Deco X50-POE (3 szt.) | 1 439 zł |
ще 14 пропозицій
Відеоогляди
Модификації TP-LINK Deco X50-PoE (3-pack)
Ціни на TP-LINK Deco X50-PoE (3-pack) |
---|---|---|---|---|
TP-LINK Deco X50-PoE (1-pack) | від 562 zł | 1 пропозиція | ||
TP-LINK Deco X50-PoE (2-pack) | від 717 zł | 15 пропозицій | ||
TP-LINK Deco X50-PoE (3-pack) | від 1 349 zł | 19 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →