MESH система TP-LINK Deco M5 (1-pack)
Відео 19Фото 23 |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог TP-LINK 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі TP-LINK.
Купити TP-LINK Deco M5 (1-pack)
Усі ціни 21 →TP-Link Deco M5 1-PackISP Version - Dual Band IEEE 80211ac 127 Gbit/s bezp | 634 zł |
TP-Link Deco M5 (1-pack) AC1300 Whole Home Mesh Wi-Fi System - Mesh router | 349 zł |
TP-Link Deco M5 (1-pack) NET-WLRD-TPL-135 | 399 zł |
TP-LINK Deco M5 1szt. Biały | 379 zł |
Punk dostępu TP-LINK DECO M5 | 397 zł |
На видному місці
TP-Link позиціонує Deco M5 не просто як роутер, а ще й як стильний гаджет, який захочеться поставити на чільне місце. Дизайн нагадує невелике блюдце, матеріали корпусу пластикові, але він дуже якісний. Верхня і нижня частини отримали матове покриття, а по периметру вже йде глянець. Виглядає «блюдце» відмінно і з великою ймовірністю впишеться в інтер'єр. Шкода лише, що немає роз'ємів для кріплення на стіні, згодилося б, якщо на столі немає місця або поруч немає столу.
Покриття 500 кв. м.
За заявою TP-Link три модулі здатні створити Wi-Fi-мережу покриття на площі в 510 кв. м., а одиничний блок замінить звичайний звичний роутер в 2-х кімнатній квартирі. Можна купити як окремий модуль, так і комплект з декількох штук. Або ж купити один, а потім у разі потреби докупити йому в пару ще один. Щодо швидкості в ідеальних умовах в діапазоні 2.4 ГГц користувач отримає показники в 400 Мбіт/с, а в 5 ГГц – 867 Мбіт. Дротове підключення представлено двома гігабітними LAN-портами.
Установка в кілька кліків
Як і у багатьох Mesh-роутерів, установка мережі з Deco M5 відбувається за допомогою додатка для смартфона. Процес простий і не потребує особливих навичок системного адміністрування: по суті потрібно лише підключити роутер до мережі, увіткнути Ethernet кабель, встановити фірмове програму і слідувати інструкціям. Прогресивному користувачеві це здасться занадто простим. Замість прогресивних налаштувань в додатку користувачеві надані вбудований антивірус, профілі батьківського контролю та список доступних клієнтів з можливістю управління ними.
Підтримка IFTTT і Amazon Alexa
В якості бонусів Deco вміє працювати з сервісом IFTTT і голосовим помічником Amazon Alexa. Перший дозволяє автоматизувати якісь процеси роботи роутера (наприклад, включати батьківський контроль ввечері), Alexa ж допомагає керувати роутером за допомогою голосових команд. Втім, обидва сервісу на наших теренах не дуже популярні і навряд чи будуть грати вирішальну роль при покупці.
Модификації TP-LINK Deco M5 (1-pack)
Ціни на TP-LINK Deco M5 (1-pack) |
---|---|---|---|---|
TP-LINK Deco M5 (1-pack) | від 349 zł | 21 пропозиція | ||
TP-LINK Deco M5 (2-pack) | від 548 zł | 27 пропозицій | ||
TP-LINK Deco M5 (3-pack) | від 401 zł | 20 пропозицій |