MESH система TP-LINK Deco X20 (1-pack)
Фото 5 |
TP-LINK Deco X20 (1-pack)
WAN:Ethernet
Підключення:LAN 2 порти, 1 Гбіт/сек
Wi-Fi:Wi-Fi 4 (N), Wi-Fi 5 (AC), Wi-Fi 6 (AX)
2.4 ГГц:575 Мбіт/с
5 ГГц:1200 Мбіт/с
Антени і сигнал:MU-MIMO, 23 dBm, 4 антен(и), незнімні
Загальна пропускна здатність до 1800 Мбіт/c. Підтримка голосового управління. Проста налаштування за допомогою мобільного додатку.
Wi-Fi без сліпих зон: стабільний сигнал по всьому будинку чи квартиріПрості та ефективні способи забезпечення стабільного сигналу Wi-Fi у маленьких та великих приміщеннях
Інтернет без світла: технологія GPONЩо таке технологія GPON та як користуватися інтернетом без електрики?
Всі характеристики
Характеристики Deco X20 (1-pack)
|
Wi-Fi без сліпих зон: стабільний сигнал по всьому будинку чи квартиріПрості та ефективні способи забезпечення стабільного сигналу Wi-Fi у маленьких та великих приміщеннях
Інтернет без світла: технологія GPONЩо таке технологія GPON та як користуватися інтернетом без електрики?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог TP-LINK 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі TP-LINK.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити TP-LINK Deco X20 (1-pack)
Усі ціни 23 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Tp-Link Deco X20 Router Wielobarwny AX1800 Deco X20(1-pack) | 319 zł |
TP-Link Deco X20 (1-pack) AX1800 - Mesh router Wi-Fi 6 | 357 zł |
TP-LINK Router Deco X20 (1-pack) AX1800 KMTPLRXWX000023 | 326 zł |
Router TP-LINK Deco X20 | 319 zł |
TP-LINK Router Deco X20 (1-pack) AX1800 84318 | 326 zł |
ще 18 пропозицій
Модификації TP-LINK Deco X20 (1-pack)
Ціни на TP-LINK Deco X20 (1-pack) |
---|---|---|---|---|
TP-LINK Deco X20 (1-pack) | від 302 zł | 24 пропозиції | ||
TP-LINK Deco X20 (2-pack) | від 569 zł | 26 пропозицій | ||
TP-LINK Deco X20 (3-pack) | від 802 zł | 21 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →