MESH система TP-LINK Deco XE75 Pro (1-pack)
Відео 9Фото 3 |
TP-LINK Deco XE75 Pro (1-pack)
WAN:Ethernet
Підключення:LAN 3 порти, 1 Гбіт/с, 2.5 Гбіт/с, є WAN/LAN
Wi-Fi:Wi-Fi 4 (N), Wi-Fi 5 (AC), Wi-Fi 6 (AX)
2.4 ГГц:574 Мбіт/с
5 ГГц:2402 Мбіт/с
6 ГГц:2402 Мбіт/с
Антени і сигнал:MU-MIMO, 30 dBm, 4 антен(и), незнімні
Wi-Fi без сліпих зон: стабільний сигнал по всьому будинку чи квартиріПрості та ефективні способи забезпечення стабільного сигналу Wi-Fi у маленьких та великих приміщеннях
Інтернет без світла: технологія GPONЩо таке технологія GPON та як користуватися інтернетом без електрики?
Всі характеристики
Характеристики Deco XE75 Pro (1-pack)
|
Wi-Fi без сліпих зон: стабільний сигнал по всьому будинку чи квартиріПрості та ефективні способи забезпечення стабільного сигналу Wi-Fi у маленьких та великих приміщеннях
Інтернет без світла: технологія GPONЩо таке технологія GPON та як користуватися інтернетом без електрики?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог TP-LINK 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі TP-LINK.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити TP-LINK Deco XE75 Pro (1-pack)
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
TP-Link WiFi 6E Mesh AXE5400 Mbps Deco XE75 Pro 1 opakowanie zasięg WiFi 2 | 823 zł |
Router TP-Link Deco XE75 Pro 1-pak | 1 070 zł |
Kompleksowy system Wi-Fi TP-Link Deco XE75, AXE5400 WiFi6E Mesh, (1-pack) | 961 zł |
DARMOWA DOSTAWA ! - ! Tp-Link Tp Link Kompleksowy System Wi Fi Deco Xe75 P | 1 071 zł |
Kompleksowy system Wi-Fi TP-Link Deco XE75 Pro (1-pack), WiFi 6E Mesh syst | 1 076 zł |
Відеоогляди
Модификації TP-LINK Deco XE75 Pro (1-pack)
Ціни на TP-LINK Deco XE75 Pro (1-pack) |
---|---|---|---|---|
TP-LINK Deco XE75 Pro (1-pack) | від 823 zł | 6 пропозицій | ||
TP-LINK Deco XE75 Pro (2-pack) | від 2 031 zł | 5 пропозицій | ||
TP-LINK Deco XE75 Pro (3-pack) | від 2 933 zł | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →