MESH система TP-LINK Deco XE75 Pro (2-pack)
Відео 9Фото 3 |
TP-LINK Deco XE75 Pro (2-pack)
WAN:Ethernet
Підключення:LAN 3 порти, 1 Гбіт/с, 2.5 Гбіт/с, є WAN/LAN
Wi-Fi:Wi-Fi 4 (N), Wi-Fi 5 (AC), Wi-Fi 6 (AX)
2.4 ГГц:574 Мбіт/с
5 ГГц:2402 Мбіт/с
6 ГГц:2402 Мбіт/с
Антени і сигнал:MU-MIMO, 30 dBm, 4 антен(и), незнімні
Wi-Fi без сліпих зон: стабільний сигнал по всьому будинку чи квартиріПрості та ефективні способи забезпечення стабільного сигналу Wi-Fi у маленьких та великих приміщеннях
Інтернет без світла: технологія GPONЩо таке технологія GPON та як користуватися інтернетом без електрики?
Всі характеристики
Характеристики Deco XE75 Pro (2-pack)
|
Wi-Fi без сліпих зон: стабільний сигнал по всьому будинку чи квартиріПрості та ефективні способи забезпечення стабільного сигналу Wi-Fi у маленьких та великих приміщеннях
Інтернет без світла: технологія GPONЩо таке технологія GPON та як користуватися інтернетом без електрики?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог TP-LINK 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі TP-LINK.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити TP-LINK Deco XE75 Pro (2-pack)
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
TP-Link Deco XE75 Pro WiFi AI Mesh AXE5400 Mbps, WiFi 6E, 6GHz WiFi 510m2 | 2 100 zł |
Kompleksowy system Wi-Fi TP-Link Deco XE75 Pro (2-pack), WiFi 6E Mesh syst | 2 054 zł |
DARMOWA DOSTAWA ! - ! Tp-Link System Deco Xe75 Pro Wifi 6E Mesh (2-Pak) - | 2 031 zł |
TP-Link Deco XE75 Pro (2-pack) | 2 041 zł |
Відеоогляди
Модификації TP-LINK Deco XE75 Pro (2-pack)
Ціни на TP-LINK Deco XE75 Pro (2-pack) |
---|---|---|---|---|
TP-LINK Deco XE75 Pro (1-pack) | від 818 zł | 6 пропозицій | ||
TP-LINK Deco XE75 Pro (2-pack) | від 2 031 zł | 4 пропозиції | ||
TP-LINK Deco XE75 Pro (3-pack) | від 2 933 zł | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →