System MESH TP-LINK Deco XE75 Pro (2-pack)
Wideo 9Zdjęcia 3 |
TP-LINK Deco XE75 Pro (2-pack)
WAN:Ethernet
Podłączenie:LAN 3 porty, 1 Gb/s, 2,5 Gb/s, tak WAN/LAN
Wi-Fi:Wi-Fi 4 (N), Wi-Fi 5 (AC), Wi-Fi 6 (AX)
2.4 GHz:574 Mb/s
5 GHz:2402 Mb/s
6 GHz:2402 Mb/s
Anteny i sygnał:MU-MIMO, 30 dBm, 4 antena(y), niewymienne
Wi-Fi bez martwych punktów: stabilny sygnał w całym domu lub mieszkaniuProste i skuteczne sposoby na zapewnienie stabilnego sygnału Wi-Fi w małych i dużych przestrzeniach
Internet bez światła: technologia GPONCzym jest technologia GPON i jak korzystać z Internetu bez prądu?
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne Deco XE75 Pro (2-pack)
|
Wi-Fi bez martwych punktów: stabilny sygnał w całym domu lub mieszkaniuProste i skuteczne sposoby na zapewnienie stabilnego sygnału Wi-Fi w małych i dużych przestrzeniach
Internet bez światła: technologia GPONCzym jest technologia GPON i jak korzystać z Internetu bez prądu?
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog TP-LINK 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele TP-LINK.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup TP-LINK Deco XE75 Pro (2-pack)
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
TP-Link Deco XE75 Pro AXE5400 Tri-Band Mesh Wi-Fi 6E System (2-Pack) - Mes | 2 099 zł |
TP-Link Deco XE75 Pro WiFi AI Mesh AXE5400 Mbps, WiFi 6E, 6GHz WiFi 510m2 | 2 100 zł |
Kompleksowy system Wi-Fi TP-Link Deco XE75 Pro (2-pack), WiFi 6E Mesh syst | 2 054 zł |
DARMOWA DOSTAWA ! - ! Tp-Link System Deco Xe75 Pro Wifi 6E Mesh (2-Pak) - | 2 018 zł |
TP-Link Deco XE75 Pro (2-pack) | 2 029 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje TP-LINK Deco XE75 Pro (2-pack)
Ceny na TP-LINK Deco XE75 Pro (2-pack) |
---|---|---|---|---|
TP-LINK Deco XE75 Pro (1-pack) | od 823 zł | 3 oferty | ||
TP-LINK Deco XE75 Pro (2-pack) | od 2 018 zł | 5 oferty | ||
TP-LINK Deco XE75 Pro (3-pack) | od 2 933 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →