Transmiter sieciowy (PowerLine) AVM FRITZ!Powerline 1220E
Zdjęcia 5 |
AVM FRITZ!Powerline 1220E 1 szt.2 szt. |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog AVM 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele AVM.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup AVM FRITZ!Powerline 1220E
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
AVM FRITZPowerline 1220E Adapter 1200 Mbit/s 2 x Gigabit LAN 20002736 | 336 zł |
Fritz Powerline 1220e Plc Plc Adapter Biały 20002738 | 474 zł |
AVM FritzPowerline 1220E Single międzynarodowy Powerline maks predkość gen | 400 zł |
Modyfikacje AVM FRITZ!Powerline 1220E
Ceny na AVM FRITZ!Powerline 1220E |
---|---|---|---|---|
AVM FRITZ!Powerline 1220E | od 336 zł | 3 oferty | ||
AVM FRITZ!Powerline 1220E Set | od 564 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →