Transmiter sieciowy (PowerLine) AVM FRITZ!Powerline 1240E WLAN Set
Zdjęcia 7 |
AVM FRITZ!Powerline 1240E WLAN Set |
|
Obsługa technologii siatkowej.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog AVM 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele AVM.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup AVM FRITZ!Powerline 1240E WLAN Set
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
AVM Fritz Powerline 1240E/1000E Zestaw Wi-Fi 1200 Mbit/s Wersja Niemieckoj | 664 zł |
AVM FRITZ! Powerline 1240E - Zestaw WLAN - | 771 zł |
Avm 1240e Wifi Repeater Biały 20002745 | 699 zł |
AVM FRITZPowerline 1240E/1000E zestaw Wi-Fi 1200 Mbit/s WLAN Access Point | 678 zł |
DARMOWA DOSTAWA ! - ! AVM FRITZ!Powerline 1240E Set - PACZKOMAT, POCZTA, K | 655 zł |
AVM FRITZ! Powerline 1240E - Zestaw WLAN - | 805 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →