Transmiter sieciowy (PowerLine) Devolo Magic 2 WiFi 6 Add-On (08811)
Wideo 5Zdjęcia 4 |
Devolo Magic 2 WiFi 6 Add-On |
|
Obsługa WiFi 6.
Rodzaj wtyczki i gniazdka może się różnić w zależności od regionu dostawy.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Devolo 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Devolo.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Wideo recenzje
Modyfikacje Devolo Magic 2 WiFi 6 Add-On
Ceny na Devolo Magic 2 WiFi 6 Add-On |
---|---|---|---|---|
Devolo Magic 2 WiFi 6 Add-On | od 1 087 zł | 2 oferty | ||
Devolo Magic 2 WiFi 6 Starter Kit | od 1 240 zł | 2 oferty | ||
Devolo Magic 2 WiFi 6 Multiroom Kit | od 1 706 zł | 2 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →