Wzmacniacz Wi-Fi TP-LINK RE330
Wideo 4Zdjęcia 5 |
Wzmacniacz sygnału Wi-Fi MESH, który pozwala pozbyć się obszarów o słabym odbiorze sygnału bezprzewodowego z głównego routera. Model przeznaczony jest do wdrażania sieci kratowych MESH poprzez połączenie z routerem bezprzewodowym obsługującym technologię TP-LINK One Mesh. Urządzenie działa w dwóch pasmach: 2,4 GHz z przepustowością do 300 Mb/s oraz 5 GHz z przepustowością do 867 Mb/s.
Technologia adaptacyjnego routingu dynamicznie wybiera najlepszy kanał i zasięg transmisji danych, zapewniając szybkie Wi-Fi w dowolnym miejscu w domu. Ponadto urządzenie może pracować w trybie punktu dostępowego - TP-LINK RE330 konwertuje połączenie kablowe 100 Mb/s na dwuzakresowe połączenie bezprzewodowe 2×2 MU-MIMO. Anteny modelu są wewnętrzne, są 2 z nich. Parametry wzmacniacza sygnału Wi-Fi konfiguruje się poprzez intuicyjny interfejs aplikacji mobilnej Tether, którą można pobrać na smartfony z systemem iOS i Android.
|
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog TP-LINK 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele TP-LINK.
Kup TP-LINK RE330
Wszystkie ceny 6 →TP-Link Wzmacniacz RE330 WLAN AC1200 867 Mb/s 5 GHz 300 Mbps 24 GHz wzmacn | 149 zł |
Access Point TP-Link RE330 | 169 zł |
Tp-Link Re330 Wlan Ac1200 Wifi Extender - Rozszerzacz Zasięgu Sieci Bezprz | 171 zł |
Wifi extender TP-Link RE330 AC1200 (RE330) | 178 zł |
TP-LINK Przekaźnik RE330 2.4GHz i 5GHz, extender/ wzmacniacz, IPv6, 867Mbp | 162 zł |
TP-Link AC1200 WiFi Extender Booster RE330 | 260 zł |