System MESH TP-LINK Deco X20 (1-pack)
Zdjęcia 5 |
TP-LINK Deco X20 (1-pack)
WAN:Ethernet
Podłączenie:LAN 2 porty, 1 Gb/s
Wi-Fi:Wi-Fi 4 (N), Wi-Fi 5 (AC), Wi-Fi 6 (AX)
2.4 GHz:575 Mb/s
5 GHz:1200 Mb/s
Anteny i sygnał:MU-MIMO, 23 dBm, 4 antena(y), niewymienne
Całkowita przepustowość do 1800 Mb/s. Obsługa sterowania głosem. Łatwa konfiguracja za pomocą aplikacji mobilnej.
Wi-Fi bez martwych punktów: stabilny sygnał w całym domu lub mieszkaniuProste i skuteczne sposoby na zapewnienie stabilnego sygnału Wi-Fi w małych i dużych przestrzeniach
Internet bez światła: technologia GPONCzym jest technologia GPON i jak korzystać z Internetu bez prądu?
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne Deco X20 (1-pack)
|
Wi-Fi bez martwych punktów: stabilny sygnał w całym domu lub mieszkaniuProste i skuteczne sposoby na zapewnienie stabilnego sygnału Wi-Fi w małych i dużych przestrzeniach
Internet bez światła: technologia GPONCzym jest technologia GPON i jak korzystać z Internetu bez prądu?
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog TP-LINK 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele TP-LINK.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup TP-LINK Deco X20 (1-pack)
Wszystkie ceny 20 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Tp-Link Deco X20 Router Wielobarwny AX1800 Deco X20(1-pack) | 326 zł |
TP-LINK Router Deco X20 (1-pack) AX1800 KMTPLRXWX000023 | 326 zł |
Router TP-LINK Deco X20 | 319 zł |
TP-LINK Router Deco X20 (1-pack) AX1800 84318 | 326 zł |
Router TP-LINK Deco X20 | 326 zł |
pokaż 15 ofert
Modyfikacje TP-LINK Deco X20 (1-pack)
Ceny na TP-LINK Deco X20 (1-pack) |
---|---|---|---|---|
TP-LINK Deco X20 (1-pack) | od 305 zł | 20 oferty | ||
TP-LINK Deco X20 (2-pack) | od 559 zł | 26 oferty | ||
TP-LINK Deco X20 (3-pack) | od 802 zł | 20 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →