System MESH TP-LINK Deco M5 (2-pack)
Wideo 19Zdjęcia 23 |
Elegancki i mocny dwuzakresowy i trzykanałowy bezprzewodowy system MESH przeznaczony do tworzenia rozszerzonej, bezproblemowej sieci Wi-Fi 5. Zestaw składa się z dwóch jednostek, każda z dwoma uniwersalnymi portami Gigabit Ethernet z automatycznym wykrywaniem typu połączenia (WAN lub LAN). Obie jednostki są w stanie w pełni realizować funkcje routerów MESH klasy AC1300, zapewniając imponującą teoretyczną prędkość połączenia (do 300 Mb/s w paśmie 2,4 GHz i do 867 Mb/s przy częstotliwości nośnej 5 GHz).
System MESH TP-LINK Deco M5 (2-pak) jest pozycjonowany jako produkt średniej ceny w 2019 roku, ukierunkowany na obsługę mieszkań wielopokojowych, małych dwupiętrowych domów i innych przestronnych obszarów mieszkalnych (do 350 m²) nasyconych bezprzewodowe urządzenia. Obudowy jednostek systemowych mają prosty i elegancki wygląd zewnętrzny, który z łatwością dopasuje się do każdego nowoczesnego wnętrza.
Wbudowane anteny (4 szt. W każdym urządzeniu) oraz obsługa technologii MU-MIMO zapewniają wysoką szybkość transmisji danych użytkownika, która jest wystarczająca do komfortowego oglądania transmisji IPTV w rozdzielczości FullHD / 4K, udziału w wideokonferencjach wielu użytkowników, wygodna gra itp. Prawidłowy montaż elementów systemu pozwala rozwiązać problem „martwych” stref, zwiększyć stabilność połączeń oraz uniknąć układania kabli.
|
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog TP-LINK 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele TP-LINK.
Kup TP-LINK Deco M5 (2-pack)
Wszystkie ceny 21 →TP-LINK Zestaw wzmacniaczy sygnalu Deco M5 AC1300 (2-pak) KMTPLRXWA000044 | 632 zł |
TP-Link Deco M5 (2-Pack) NET-WLRD-TPL-211 | 599 zł |
Router TP-LINK Deco M5 (2 szt.) | 599 zł |
TP-LINK Zestaw wzmacniaczy sygnalu Deco M5 AC1300 (2-pak) 52588 | 632 zł |
Modyfikacje TP-LINK Deco M5 (2-pack)
Ceny na TP-LINK Deco M5 (2-pack) |
---|---|---|---|---|
TP-LINK Deco M5 (1-pack) | od 326 zł | 20 oferty | ||
TP-LINK Deco M5 (2-pack) | od 599 zł | 22 oferty | ||
TP-LINK Deco M5 (3-pack) | od 401 zł | 26 oferty |