System MESH TP-LINK Deco X60 (2-pack)
Wideo 9Zdjęcia 5 |
Szybki dwuzakresowy bezprzewodowy system MESH ze wsparciem dla szybkiego, bezproblemowego Wi-Fi 6. Producent pozycjonuje jako produkt z wyższej półki cenowej próbki z 2020 roku, przeznaczony do wyposażenia mieszkań wielopokojowych, małych dwupiętrowe domy i inne obszary mieszkalne. Odnosi się do routerów klasy AX3000, które zapewniają wysoką teoretyczną szybkość połączeń bezprzewodowych (w paśmie 2,4 GHz do 574 Mb/s, a przy 5 GHz do 2402 Mb/s).
System TP-LINK Deco X60 MESH (2-pak) zawiera dwie identyczne jednostki, z których każda wyposażona jest w dwa porty Gigabit Ethernet obsługujące automatyczne wykrywanie rodzaju połączenia (WAN lub LAN). Czytelny wskaźnik LED pozwala ocenić jakość odbioru i znaleźć optymalną pozycję do umieszczenia bloków. Ich prawidłowy montaż pozwala rozwiązać problem „martwych” stref, zwiększyć prędkość przesyłu danych oraz uniknąć układania kabli, co jest istotne w przypadku budowy sieci w obiektach poddawanych projektowemu remontowi.
Każda z jednostek jest wyposażona w cztery wbudowane anteny i obsługuje technologię multipleksowania z ortogonalnym podziałem częstotliwości (OFDMA), modulację 1024 QAM oraz MU-MIMO 4x4. Całkowity obszar utworzonego zasięgu Wi-Fi może osiągnąć imponujące 460 m². Wstępna konfiguracja systemu MESH wykonywana jest przez użytkownika samodzielnie za pomocą aplikacji Deco na smartfonie.
|
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog TP-LINK 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele TP-LINK.
Kup TP-LINK Deco X60 (2-pack)
Wszystkie ceny 15 →TP-Link Deco X60 (2-pack) AX3000 - Mesh router Wi-Fi 6 | 983 zł |
TP-LINK System WiFi AX5400 Deco X60(2-pak ) KMTPLRXWX000042 | 1 025 zł |
Router TP-LINK Deco X60 AX5400 (2 szt.) | 983 zł |
TP-LINK System WiFi AX5400 Deco X60(2-pak ) 125999 | 1 025 zł |
Router TP-LINK Deco X60 AX5400 (2 szt.) | 988 zł |
Modyfikacje TP-LINK Deco X60 (2-pack)
Ceny na TP-LINK Deco X60 (2-pack) |
---|---|---|---|---|
TP-LINK Deco X60 (1-pack) | od 686 zł | 2 oferty | ||
TP-LINK Deco X60 (2-pack) | od 950 zł | 16 oferty | ||
TP-LINK Deco X60 (3-pack) | od 1 336 zł | 15 oferty |