System MESH TP-LINK Deco E4 (1-pack)
Wideo 1Zdjęcia 7 |
TP-LINK Deco E4 (1-pack)
WAN:Ethernet
Podłączenie:LAN 2 porty, 100 Mb/s
Wi-Fi:Wi-Fi 4 (N), Wi-Fi 5 (AC)
2.4 GHz:300 Mb/s
5 GHz:867 Mb/s
Anteny i sygnał:MU-MIMO, 23 dBm, 2 antena(y), niewymienne
System Mesh składa się z jednego bloku, sieć można rozbudować poprzez dodanie tych samych bloków.
Wi-Fi bez martwych punktów: stabilny sygnał w całym domu lub mieszkaniuProste i skuteczne sposoby na zapewnienie stabilnego sygnału Wi-Fi w małych i dużych przestrzeniach
Internet bez światła: technologia GPONCzym jest technologia GPON i jak korzystać z Internetu bez prądu?
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne Deco E4 (1-pack)
|
Wi-Fi bez martwych punktów: stabilny sygnał w całym domu lub mieszkaniuProste i skuteczne sposoby na zapewnienie stabilnego sygnału Wi-Fi w małych i dużych przestrzeniach
Internet bez światła: technologia GPONCzym jest technologia GPON i jak korzystać z Internetu bez prądu?
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog TP-LINK 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele TP-LINK.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup TP-LINK Deco E4 (1-pack)
Wszystkie ceny 18 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
TP-Link Deco E4 AC1200 Mesh Wi-Fi System (1-pack) - Wireless router Wi-Fi | 219 zł |
TP-LINK Deco E4 router mesh AC1200 KMTPLRXWA000043 | 163 zł |
Deco E4 router mesh AC1200 | 160 zł |
TP-Link Deco E4 (1-Pack) NET-WLRD-TPL-210 | 170 zł |
Router TP-LINK Deco E4 | 155 zł |
pokaż 13 ofert
Wideo recenzje
Modyfikacje TP-LINK Deco E4 (1-pack)
Ceny na TP-LINK Deco E4 (1-pack) |
---|---|---|---|---|
TP-LINK Deco E4 (1-pack) | od 155 zł | 20 oferty | ||
TP-LINK Deco E4 (2-pack) | od 249 zł | 31 oferta | ||
TP-LINK Deco E4 (3-pack) | od 419 zł | 12 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →