MESH система TP-LINK Deco XE75 (2-pack)
Відео 11Фото 7 |
TP-LINK Deco XE75 (2-pack)
WAN:Ethernet
Підключення:LAN 3 порти, 1 Гбіт/сек, є WAN/LAN
Wi-Fi:Wi-Fi 4 (N), Wi-Fi 5 (AC), Wi-Fi 6 (AX)
2.4 ГГц:574 Мбіт/с
5 ГГц:2402 Мбіт/с
6 ГГц:2402 Мбіт/с
Антени і сигнал:MU-MIMO, 30 dBm, 4 антен(и), незнімні
Випускалося 2 версії (1.0 та 2.0), уточнюйте у продавця версію пристрою.
Wi-Fi без сліпих зон: стабільний сигнал по всьому будинку чи квартиріПрості та ефективні способи забезпечення стабільного сигналу Wi-Fi у маленьких та великих приміщеннях
Інтернет без світла: технологія GPONЩо таке технологія GPON та як користуватися інтернетом без електрики?
Всі характеристики
Характеристики Deco XE75 (2-pack)
|
Wi-Fi без сліпих зон: стабільний сигнал по всьому будинку чи квартиріПрості та ефективні способи забезпечення стабільного сигналу Wi-Fi у маленьких та великих приміщеннях
Інтернет без світла: технологія GPONЩо таке технологія GPON та як користуватися інтернетом без електрики?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог TP-LINK 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі TP-LINK.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити TP-LINK Deco XE75 (2-pack)
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Tp-Link Deco Xe75 AXE5400 Router Biały/Czarny 3 Szuki Deco XE75(3-pack) | 1 459 zł |
TP-Link Deco XE75 (2-PACK) AXE5400 Tri-Band Mesh Wi-Fi 6E System - Wireles | 1 994 zł |
Router TP-Link Deco XE75 2-pack | 1 812 zł |
Router TP-Link Deco XE75 2-pack | 1 800 zł |
Відеоогляди
Модификації TP-LINK Deco XE75 (2-pack)
Ціни на TP-LINK Deco XE75 (2-pack) |
---|---|---|---|---|
TP-LINK Deco XE75 (1-pack) | від 967 zł | 1 пропозиція | ||
TP-LINK Deco XE75 (2-pack) | від 1 459 zł | 4 пропозиції | ||
TP-LINK Deco XE75 (3-pack) | від 1 818 zł | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →