System MESH TP-LINK Deco M4 (3-pack)
Wideo 1Zdjęcia 21 |
Wydajny dwuzakresowy bezprzewodowy system MESH klasy AC1200, przeznaczony do budowy bezproblemowej sieci Wi-Fi w standardzie Wi-Fi 5 (802.11ac) w pomieszczeniach do 510 m2. Pozycjonowany jako produkt wyższej klasy średniej w 2019 roku. Przeznaczony do wyposażenia mieszkań wielopokojowych o skomplikowanych układach, budynków dwu- i trzykondygnacyjnych oraz innych przestronnych obszarów mieszkalnych nasyconych dużą liczbą urządzeń bezprzewodowych.
W odróżnieniu od sieci bezprzewodowych tworzonych w oparciu o konwencjonalne routery czy repeatery, system TP-LINK Deco M4 (3-pak) MESH nie wymaga skomplikowanej konfiguracji, a wszystkie prace nad jego konfiguracją użytkownik może wykonać samodzielnie korzystając z aplikacji Deco zainstalowanej na smartfon z systemem iOS lub Android. W zestawie znajdują się trzy jednostki, z których każda wyposażona jest w szybkie porty WAN i LAN klasy Gigabit Ethernet.
Racjonalny dobór miejsca montażu elementów systemu pozwala rozwiązać problem „martwych” stref, zwiększyć stabilność połączeń i uniknąć układania kabla sieciowego, co jest istotne przy aranżacji sieci w warunkach świeżych, designerskich napraw kosmetycznych. Dzięki potężnemu chipsetowi Qualcomm i wydajnym wbudowanym antenom system zapewnia wysokie szczytowe szybkości transmisji bezprzewodowej (do 300 Mb/s przy 2,4 GHz i do 867 Mb/s przy 5 GHz) i jest łatwo skalowalny.
|
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog TP-LINK 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele TP-LINK.
Kup TP-LINK Deco M4 (3-pack)
Wszystkie ceny 25 →TP-Link Deco M4 Mesh WLAN zestaw zestaw 3 sztuk AC1200 router i wzmacniacz | 487 zł |
TP LINK Domowy system Wi-Fi TP-LINK Deco M4 (3 urządzenia) Biały | 519 zł |
TP-Link Deco M4 (3-Pack) NET-WLRD-TPL-194 | 539 zł |
Router TP-LINK Deco M4 (3 szt.) | 516 zł |
Router TP-LINK Deco M4 (3 szt.) | 516 zł |
Modyfikacje TP-LINK Deco M4 (3-pack)
Ceny na TP-LINK Deco M4 (3-pack) |
---|---|---|---|---|
TP-LINK Deco M4 (1-pack) | od 187 zł | 28 oferty | ||
TP-LINK Deco M4 (2-pack) | od 328 zł | 24 oferty | ||
TP-LINK Deco M4 (3-pack) | od 487 zł | 25 oferty |