Antena do routera MikroTik HGO-antenna-OUT
MikroTik HGO-antenna-OUT |
|
Zysk dla pasma 2,4 GHz wynosi 3,3 dBi, dla 5 GHz od 5,5 do 7,7 dBi.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog MikroTik 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele MikroTik.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup MikroTik HGO-antenna-OUT
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
MikroTik antena HGO-OUT HGO-ANTENNA-OUT | 72 zł |
MikroTik HGO-antenna-OUT Dual-band screw-on outdoor antenna | 61 zł |
MikroTik HGO-antenna-OUT Antena Dual Band, 3.3 dBi, 5.5-7.1 dBi, RP-SMA Mę | 53 zł |
MIKROTIK MikroTik HGO-antenna-OUT | Antena | Dual Band, 3.3 dBi, 5.5-7.1 d | 43 zł |
MikroTik antena RP-SMA/m (HGO-antenna-OUT) | 33 zł |
MIKROTIK HGO-ANTENNA-OUT SCREW-ON OUTDOOR ANTENNA, DUAL BAND 2,4GHZ(3.3DBI | 41 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →