Urządzenie sieciowe MikroTik Cube 60Pro ac (2-pack) (CubeG-5ac60aypair)
Wideo 2Zdjęcia 2 |
MikroTik Cube 60Pro ac (2-pack)
1 urządzenie2 urządzenia
WAN:Ethernet
Podłączenie:LAN 1 port, 1 Gb/s
Wi-Fi:Wi-Fi 4 (N), Wi-Fi 5 (AC), WiGig (AD)
Anteny i sygnał:40 dBm, 1 antena(y), niewymienne
Obsługuje standard 802.11ay. System operacyjny RouterOS, licencja 4.
Wi-Fi bez martwych punktów: stabilny sygnał w całym domu lub mieszkaniuProste i skuteczne sposoby na zapewnienie stabilnego sygnału Wi-Fi w małych i dużych przestrzeniach
Internet bez światła: technologia GPONCzym jest technologia GPON i jak korzystać z Internetu bez prądu?
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne Cube 60Pro ac (2-pack)
|
Wi-Fi bez martwych punktów: stabilny sygnał w całym domu lub mieszkaniuProste i skuteczne sposoby na zapewnienie stabilnego sygnału Wi-Fi w małych i dużych przestrzeniach
Internet bez światła: technologia GPONCzym jest technologia GPON i jak korzystać z Internetu bez prądu?
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog MikroTik 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele MikroTik.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup MikroTik Cube 60Pro ac (2-pack)
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
MikroTik Wireless Wire Cube Pro CubeG-5ac60aypair | 1 237 zł |
Mikrotik Wireless Wire Cube Pro 433 Mbit/s Biały CubeG-5ac60aypair | 1 254 zł |
MikroTik Wireless Wire Cube Pro (CubeG-5ac60aypair) | 1 140 zł |
Mikrotik Wireless Wire Cube Pro 433 Mbit/s Biały CubeG-5ac60aypair | 1 253 zł |
Mikrotik Wireless Wire Cube Pro 433 Mbit/s Biały CubeG-5ac60aypair | 1 254 zł |
MikroTik WRL WIRE CUBE PRO/CUBEG-5AC60AYPAIR | 1 184 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje MikroTik Cube 60Pro ac (2-pack)
Ceny na MikroTik Cube 60Pro ac (2-pack) |
---|---|---|---|---|
MikroTik Cube 60Pro ac (1-pack) | od 570 zł | 22 oferty | ||
MikroTik Cube 60Pro ac (2-pack) | od 1 140 zł | 8 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →