Telewizor LG 75NANO75 2021 75 "
Wideo 5Zdjęcia 5 |
LG 75NANO75 2021 75 "
Wyświetlacz:75 ", 3840x2160 px, 60 Hz, Direct LED
Obraz:Upscaling do 4K, HDR, poprawa kolorów
Multimedia:tuner T2, Smart TV, Wi-Fi, LAN
Sterowanie:głosowe, asystent, funkcja przestrzennej myszki (air mouse)
Jaka jest najlepsza matryca TV? A co jest najlepsze pod względem ceny i jakości?Badamy wady i zalety nowoczesnych matryc telewizyjnych
Jak dobrać przekątną telewizora do pomieszczenia i jaką rozdzielczość wybrać?Czy zawsze warto kupować większy telewizor? Być może dla małego pokoju 55 cali to za dużo, ale 32 w sam raz?
Wszystkie dane techniczne
Kup LG 75NANO75 2021 75 "
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Telewizor LG 75NANO753QACzyste koloryOdkryjcie dla siebie autentyczne kolory i prawdziwą rozdzielczość 4K na wyświetlaczu LG NanoCell.Techno Rozetka.plZłóż skargę | 3 265 zł |
LG 75" 75NANO753QA NanoCell 75NANO753QAKolor: Czarny Załączone wyposażenie: -Pilot
-Instrukcja obsługi Możliwość montażu na ścianie: Tak VESA: 300 x 300 Waga z pod... więcejstawą: 22,9 kg Wysokość z podstawą [mm]: 900 mm Szerokość z podstawą [mm]: 1454 Głebokość z podstawą [mm]: 271 mm Typ telewizora: NanoCell Wielkość ekranu [cal]: 75" Rozdzielczość [px]: 3840 x 2160px Tuner telewizji naziemnej (DVB-T): DVB-T2 Głośniki: Tak Moc głośników [W]: 20 W Standard HD: 4K Ultra HD Odświeżanie [Hz]: 50 Hz / 60 Hz Tuner telewizji kablowej (DVB-C): DVB-C Tuner telewizji satelitarnej (DVB-S): DVB-S2 HDR (High Dynamic Range): Tak Przekątna ekranu [cal]: od 75" Funkcje specjalne: ["Przeglądarka internetowa"] Rekomendowana odległość oglądania [m]: 3 - 3,4 m Technologia podświetlenia matrycy: Direct LED HDMI [szt.]: 3 Inne: Wejście RF Złącze Ethernet (LAN): Tak Złącze CI (Common Interface): Tak Bluetooth: Tak WiFi: Tak USB [szt.]: 2 Smart TV: Tak System operacyjny: webOS Zasilanie: AC 220-240V 50/60Hz Zużycie energii na 1000h: 111 kWh Ekran: ["75" 4K Ultra HD"] Matryca: ["NanoCell 50 Hz"] Złącza: ["3xHDMI","2xUS Neonet.plZłóż skargę | 3 699 zł |
Telewizor 75" LG 75NANO753QASpecyfikacja Kolor produktu Czarny Częstotliwość wejściowa AC 50/60 Hz Napięcie wejściowe AC 100 - 240 V... więcejSkala efektywności energetycznej Od A do G Pobór mocy w trybie czuwania 0,5 W Tryb energooszczędny Tak Zużycie energii (HDR) na 1000 godzin 201 kWh Klasa efektywności energetycznej (SDR) G Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin 138 kWh Klasa efektywności energetycznej (HDR) G Liczba języków OSD 37 Elektroniczny przewodnik po programach Tak Okres programowania 8 dni Tryb Hotelu Tak Wi-Fi Tak Przewodowa sieć LAN Tak Standardy Wi- Fi Wi-Fi 5 (802.11ac) Bluetooth Tak Przeglądarka internetowa Tak Wersja Bluetooth 5.0 Bluetooth Low Energy (BLE) Tak Obsługiwane formaty audio EAC3 Obsługiwane formaty audio AAC HE Obsługiwane formaty audio apt-X Obsługiwane formaty audio MP3 Obsługiwane formaty audio AAC Obsługiwane formaty audio PCM Obsługiwane formaty audio AC3 Obsługiwane formaty audio MP2 Obsługiwane formaty audio AC4 Technologia High Dynamic Range (HDR) High Dynamic Range 10 Pro (HDR10 Pro) Technologia High Dynamic Range (HDR) Hybrid Log-Gamma (HLG) Obsługiwane formaty plików wideo HEVC AMD FreeSync Tak Technologia przetwarzania obrazu LG AI Picture Pro Interpolacja do formatu 4K Tak Nagrywanie USB Tak Funkcje dotyczące telegazety Tak Obsługa High Dynamic Range (HDR) Tak Funkcje gier Automatyczny tryb niskiego opóźnienia (ALLM), Game Dashboard, Game Optimizer, HGiG, Zmienna częstotliwość odświeżania (VRR) Galeria obrazów Tak Teletekst 2000 stron(y) Szerokość opakowania 2115 mm Głębokość opakowania 228 mm Wysokość opakowania 1215 mm Waga wraz z opakowaniem 58,4 kg Pilot zdalnego sterowania MR22GA W zestawie pilot zdalnego sterowania Tak Kształt ekranu Płaski Rozdzielczość 3840 x 2160 px Kolory wyświetlacza 1 miliard kolorów Przekątna ekranu 75" Typ HD 4K Ultra HD Natywna częstotliwość odświeżania 100 Hz Technologia wyświetlacza NanoCell Długość przekątnej ekranu (cm) 189 cm Typ podświetlenia LED Direct-LED Kanały wyjścia audio 2.0 kan. Ilość głośników 2 Moc wyjściowa (RMS) 20 W Tryby dźwięku AI Sound Pro Tryby dźwięku Clear Voice Pro Wersja HDMI 2.0/2.1 Ilość portów HDMI 4 Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) 1 Liczba złącz rf 4 Wejście PC (D-Sub) Nie Moduł CI+ Tak Wspólny interfejs Nie Typ tunera Analogowe i cyfrowe System formatu sygnału cyfrowego DVB-S System formatu sygnału cyfrowego DVB-C System formatu sygnału cyfrowego DVB-T System formatu sygnału cyfrowego DVB-S2 System formatu sygnału cyfrowego DVB-T2 ZakuptoDostawa: w Polsce Złóż skargę | 3 971 zł |
Telewizor LG 75NANO756QC NanoCell 75'' 4K Ultra HD WebOS 23 | 4 043 zł |
Telewizor 75" LG 75NANO753QA - DARMOWY PACZKOMAT OD 799zł | 3 299 zł |
pokaż 3 oferty
Seria LG NanoCell (2022)Porównaj w tabeli →
od 1 521 zł
43 ", 4K, 60 Hz, NanoCell, HDR10, Upscaling do 4K, LG α 5 Gen 5, Smart TV, Wi-Fi, AirPlay 2, LAN, sterowanie głosowe, asystent, funkcja przestrzennej myszki (air mouse), tuner T2
od 2 002 zł
50 ", 4K, 60 Hz, NanoCell, HDR10, Upscaling do 4K, LG α 5 Gen 5, Smart TV, Wi-Fi, AirPlay 2, LAN, sterowanie głosowe, asystent, funkcja przestrzennej myszki (air mouse), tuner T2
od 1 943 zł
55 ", 4K, 60 Hz, NanoCell, HDR10, Upscaling do 4K, LG α 5 Gen 5, Smart TV, Wi-Fi, AirPlay 2, LAN, sterowanie głosowe, asystent, funkcja przestrzennej myszki (air mouse), tuner T2
od 2 619 zł
65 ", 4K, 60 Hz, NanoCell, Direct LED, HDR10, Upscaling do 4K, Smart TV, Wi-Fi, AirPlay 2, LAN, sterowanie głosowe, asystent, funkcja przestrzennej myszki (air mouse), tuner T2
od 2 688 zł
65 ", 4K, 60 Hz, NanoCell, HDR10, Upscaling do 4K, LG α 5 Gen 5, Smart TV, Wi-Fi, AirPlay 2, LAN, sterowanie głosowe, asystent, funkcja przestrzennej myszki (air mouse), tuner T2
od 1 438 zł
43 ", 4K, 60 Hz, NanoCell, Direct LED, HDR10, Upscaling do 4K, Smart TV, Wi-Fi, AirPlay 2, LAN, sterowanie głosowe, asystent, funkcja przestrzennej myszki (air mouse), tuner T2
od 1 830 zł
55 ", 4K, 60 Hz, NanoCell, Direct LED, HDR10, Upscaling do 4K, Smart TV, Wi-Fi, AirPlay 2, LAN, sterowanie głosowe, asystent, funkcja przestrzennej myszki (air mouse), tuner T2
od 5 834 zł
86 ", 4K, 120 Hz, NanoCell, Direct LED, HDR10, Upscaling do 4K, Smart TV, Wi-Fi, AirPlay 2, LAN, sterowanie głosowe, asystent, funkcja przestrzennej myszki (air mouse), tuner T2
od 3 261 zł
75 ", 4K, 60 Hz, NanoCell, Direct LED, HDR10, Upscaling do 4K, Smart TV, Wi-Fi, AirPlay 2, LAN, sterowanie głosowe, asystent, funkcja przestrzennej myszki (air mouse), tuner T2
od 2 998 zł
70 ", 4K, 60 Hz, NanoCell, HDR10, Upscaling do 4K, LG α 5 Gen 5, Smart TV, Wi-Fi, AirPlay 2, LAN, sterowanie głosowe, asystent, funkcja przestrzennej myszki (air mouse), tuner T2
od 3 579 zł
75 ", 4K, 60 Hz, NanoCell, HDR10, Upscaling do 4K, LG α 5 Gen 5, Smart TV, Wi-Fi, AirPlay 2, LAN, sterowanie głosowe, asystent, funkcja przestrzennej myszki (air mouse), tuner T2
od 3 505 zł
50 ", 4K, 60 Hz, NanoCell, Direct LED, HDR10, Upscaling do 4K, Smart TV, Wi-Fi, AirPlay 2, LAN, sterowanie głosowe, asystent, funkcja przestrzennej myszki (air mouse), tuner T2
od 3 400 zł
50 ", 4K, 120 Hz, NanoCell, Edge LED, HDR10, Dolby Vision, Upscaling do 4K, LG α 7 Gen 4, Smart TV, Wi-Fi, AirPlay 2, LAN, subwoofer, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2, ≥ 4 HDMI
od 8 420 zł
86 ", 4K, 120 Hz, NanoCell, HDR10, Upscaling do 4K, LG α 7 Gen 5, Smart TV, Wi-Fi, AirPlay 2, LAN, sterowanie głosowe, asystent, funkcja przestrzennej myszki (air mouse), tuner T2
od 2 511 zł
50 ", 4K, 60 Hz, NanoCell, Edge LED, HDR10, Upscaling do 4K, LG α 5 Gen 5, Smart TV, Wi-Fi, AirPlay 2, LAN, sterowanie głosowe, asystent, funkcja przestrzennej myszki (air mouse), tuner T2, ≥ 4 HDMI
od 3 500 zł
55 ", 4K, 120 Hz, NanoCell, Edge LED, HDR10, FreeSync, Upscaling do 4K, LG α 7 Gen 4, Smart TV, Wi-Fi, AirPlay 2, LAN, sterowanie głosowe, asystent, funkcja przestrzennej myszki (air mouse), tuner T2, ≥ 4 HDMI
od 4 600 zł
65 ", 4K, 60 Hz, NanoCell, Edge LED, HDR10, Upscaling do 4K, LG α 5 Gen 5, Smart TV, Wi-Fi, AirPlay 2, LAN, sterowanie głosowe, asystent, funkcja przestrzennej myszki (air mouse), tuner T2, ≥ 4 HDMI
od 6 499 zł
75 ", 4K, 60 Hz, NanoCell, Edge LED, HDR10, Upscaling do 4K, LG α 5 Gen 5, Smart TV, Wi-Fi, AirPlay 2, LAN, sterowanie głosowe, asystent, funkcja przestrzennej myszki (air mouse), tuner T2, ≥ 4 HDMI
Wideo recenzje
SMART TV DO MAŁEGO SALONU? | Test, recenzja LG 43NANO753PR
20 marca 202228 974 przegląd
The one with LG 43NANO753PA Viewing Angle and Backlight Bleed Test
3 kwietnia 2022814 przegląd
Review of The 43 Inch LG Nano 4K Smart TV (Model 43NANO75)
13 sierpnia 202221 379 przegląd
Lg tv nanocell 43 inch tv review | Model 43NANO75UPA
23 stycznia 202210 787 przegląd
The one with LG NanoCell BLA BLA BLA ERM... 43NANO753PA :)
8 lipca 202132 579 przegląd
Modyfikacje LG 75NANO75 2021
Ceny na LG 75NANO75 2021 |
---|---|---|---|---|
LG 43NANO75 2021 43 " | od 1 438 zł | 10 oferty | ||
LG 50NANO75 2021 50 " | od 3 505 zł | 1 oferta | ||
LG 55NANO75 2021 55 " | od 1 830 zł | 7 oferty | ||
LG 65NANO75 2021 65 " | od 2 619 zł | 4 oferty | ||
LG 75NANO75 2021 75 " | od 3 261 zł | 8 oferty | ||
LG 86NANO75 2021 86 " | od 5 834 zł | 2 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 3 799 zł
75 ", 4K, 60 Hz, QLED, Direct LED, HDR10+, Dolby Vision, Upscaling do 4K, Smart TV, Wi-Fi, AirPlay 2, LAN, sterowanie głosowe, tuner T2
od 3 459 zł
75 ", 4K, 60 Hz, Direct LED, HDR10, Upscaling do 4K, LG α 5 Gen 6, Smart TV, Wi-Fi, AirPlay 2, LAN, asystent, tuner T2
od 2 999 zł
75 ", 4K, 60 Hz, FALD, HDR10+, Dolby Vision, Upscaling do 4K, Smart TV, Wi-Fi, AirPlay 2, LAN, tuner T2
od 3 106 zł
75 ", 4K, 60 Hz, HDR10, Upscaling do 4K, Google TV, Wi-Fi, Chromecast, LAN, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2
od 4 000 zł
75 ", 4K, 60 Hz, ids 400 kl./s, Direct LED, HDR10, Dolby Vision, Upscaling do 4K, Sony X1, Android TV, Wi-Fi, Chromecast, LAN, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2, ≥ 4 HDMI
od 3 896 zł
75 ", 4K, 60 Hz, Upscaling do 4K, Android TV, Wi-Fi, Chromecast, LAN, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2
od 849 zł
32 ", 60 Hz, Wi-Fi, Chromecast, LAN, sterowanie głosowe, asystent, funkcja przestrzennej myszki (air mouse), tuner T2
od 4 163 zł
48 ", 4K, 100 Hz, OLED, HDR10, Dolby Vision, FreeSync, Upscaling do 4K, LG α 9 Gen 6, Smart TV, Wi-Fi, AirPlay 2, LAN, subwoofer, sterowanie głosowe, asystent, funkcja przestrzennej myszki (air mouse), ≥ 4 HDMI
od 2 659 zł
43 ", 4K, 120 Hz, HDR10+, Dolby Vision, FreeSync, Upscaling do 4K, Philips P5 Perfect Picture, Google TV, Wi-Fi, Chromecast, LAN, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2, ≥ 4 HDMI
od 1 515 zł
43 ", 4K, 60 Hz, ids 3100 kl./s, QLED, HDR10+, Dolby Vision, Upscaling do 4K, Google TV, Wi-Fi, Chromecast, LAN, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2
od 2 325 zł
55 ", 4K, 60 Hz, QLED, Direct Dual LED, HDR10+, Upscaling do 4K, Samsung Quantum 4K, Smart TV, Wi-Fi, LAN, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2
od 4 514 zł
55 ", 4K, 120 Hz, QLED, Mini LED, HDR10+, Dolby Vision, Upscaling do 4K, Smart TV, Wi-Fi, AirPlay 2, LAN, subwoofer, duża liczba głośników, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2, ≥ 4 HDMI