Telewizor LG 55QNED81 2023 55 "
Zdjęcia 5 |
Telewizor progresywny 4K wyposażony w 55-calowy ekran Quantum Dot NanoCell Plus z wieloma lokalnymi strefami przyciemniania. Pełna kontrola nad ściemnianiem zapewnia najczystsze odwzorowanie kolorów i wysoki kontrast. Model obsługuje także wiele popularnych formatów obrazu w technologii High Dynamic Range: Dolby Vision, HDR10, HLG i Advanced HDR. Telewizor napędzany jest zaawansowanym procesorem LG α 7 Gen 6 z inteligentnymi asystentami poprawiającymi jakość obrazu i dźwięku audycji.
Swoją drogą za dźwięk LG 55QNED81 2023 odpowiada para szerokopasmowych głośników o łącznej mocy 20 W z Dolby Digital i AI Sound Pro (tworzące wirtualne kanały dźwiękowe 5.1.2). Gamingowe tajniki modelu ujawniają porty HDMI 2.1, przez które ma on wysyłać sygnał wideo w rozdzielczości 4K przy 120 kl./s z adaptacyjną szybkością skanowania (technologia VRR) i niskim opóźnieniem (ALLM).
Sterowanie pracą panelu telewizora ma odbywać się za pomocą pilota Magic, wyposażonego w żyroskop i rolkę przewijania. Inteligentnym systemem modelu jest autorski system operacyjny webOS 23, dla którego wydano dużą liczbę aplikacji i usług do strumieniowego przesyłania wideo. Wyszukiwanie głosowe, realizowane w praktyce za pomocą Asystenta Google, zwiększa wygodę korzystania z telewizora.
Kup LG 55QNED81 2023 55 "
Wszystkie ceny 12 →QNED QNED81 55IN 4K SMART TV 20 55QNED816RE | 4 739 zł |
LG Telewizor LG 55QNED813RE Czarno-srebrny | 3 299 zł |
Telewizor LED LG 55QNED813RE 55 cali 4K UHD | 3 027 zł |
Telewizor LG 55QNED813RE 55" QNED 4K UHD WebOS TV ThinQ AI | 4 499 zł |
LG 55QNED813RE 4K QNED 120Hz 55QNED813REXZ | 2 899 zł |
Modyfikacje LG 55QNED81 2023
Ceny na LG 55QNED81 2023 |
---|---|---|---|---|
LG 50QNED81 2023 50 " | od 2 999 zł | 6 oferty | ||
LG 55QNED81 2023 55 " | od 2 899 zł | 12 oferty | ||
LG 65QNED81 2023 65 " | od 4 189 zł | 4 oferty | ||
LG 75QNED81 2023 75 " | od 4 990 zł | 4 oferty | ||
LG 86QNED81 2023 86 " | od 7 399 zł | 6 oferty |