Telewizor LG 65QNED81 2023 65 "
Zdjęcia 12 |
LG 65QNED81 2023 65 "
Wyświetlacz:65 ", 3840x2160 px, 120 Hz
Obraz:FreeSync, Upscaling do 4K, HDR
Multimedia:tuner T2, Smart TV, Wi-Fi, LAN
Sterowanie:głosowe, asystent, funkcja przestrzennej myszki (air mouse)
Jaka jest najlepsza matryca TV? A co jest najlepsze pod względem ceny i jakości?Badamy wady i zalety nowoczesnych matryc telewizyjnych
Jak dobrać przekątną telewizora do pomieszczenia i jaką rozdzielczość wybrać?Czy zawsze warto kupować większy telewizor? Być może dla małego pokoju 55 cali to za dużo, ale 32 w sam raz?
Wszystkie dane techniczne
Kup LG 65QNED81 2023 65 "
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
LG Telewizor QNED 65QNED813RE 65" 4K 100Hz Quantum Dot NanoCell CzarnyTelewizor LG 65Qned813Re Qned 4K Smart TV ze sztuczną inteligencją. Zachwyć się kolorami nie z tego świata dzięki technologii Qned Color Pro wspieranej przez Quantum Dot i NanoCell. Telewizor LG Qned wykorzystuje algorytmy uczenia głębokiego do zwiększania współczynnika kontrastu i jasności, aby uzyskać ostry i naturalny obraz z minimalnym efektem... więcejpoświaty. Praca zaawansowanego procesora, α7 AI 4K Gen6, zapewni fantastyczne wrażenia wizualne i słuchowe dostosowane do własnych preferencji. MediaMarkt.plZłóż skargę | 4 499 zł |
Telewizor LED LG 65QNED813RE 65 cali 4K UHDTelewizor marki LG o przekątnej ekranu 65 cali i rozdzielczości 3840 x 2160 px. Produkt posiada... CeneoDostawa: w Polsce Złóż skargę | 4 189 zł |
LG 65QNED813RE LED, 120Hz, 4K, Precision Dimming, Slim 65QNED813REXZKolor: Grafitowy Gwarancja: 24 miesiące Załączone wyposażenie: Pilot Magic
Przewód zasilający
Baterie 2x AA
Instrukcja Możliwość montażu na ścianie: Tak VESA: 300 x 300 Waga z podstawą: 26,3 kg Waga bez podstawy: 23 kg Wysokość z podstawą [mm]: 909 mm Szerokość z podstawą [mm]: 1456 Głebokość z podstawą [mm]: 285 mm Wysokość bez podstawy[mm]: 84... więcej0 mm Szerokość bez podstawy [mm]: 1456 mm Głębokość bez podstawy [mm]: 29,7 mm Typ telewizora: QNED Wielkość ekranu [cal]: 65" Rozdzielczość [px]: 3840 x 2160 px Tuner telewizji naziemnej (DVB-T): DVB-T/T2-HEVC Technologie obrazu: Super skalowanie AI do rozdzielczości 4K
FILMMAKER MODE
AI Picture Pro
Wybór gatunku AI Technologie dźwięku: Clear Voice Pro
Synchronizacja dźwięku LG
AI Sound Pro (wirtualny miks 5.1.2)
Strojenie akustyczne AI Głośniki: 2.0 Stereo Moc głośników [W]: 20 W Technologie kontrastu: Local Dimming
Kontrola jasności AI Standard HD: 4K Ultra HD Odświeżanie [Hz]: 100 Hz / 120 Hz Inne technologie: Funkcje dla graczy:
FreeSync
Optymalizator gier
Zmienne odśiwęzanie VRR
HGIG
Automatycznie niskie opóźnienie ALLM Tuner telewizji kablowej (DVB-C): DVB-C Tuner telewizji satelitarnej (DVB-S): DVB-S/S2 Technologia odświeżania: Motion Pro
HDR Nowa linia: 2023 HDR (High Dynamic Range): Tak Przekątna ekranu [cal]: 60 - 70" Technologie kolorów: Szeroka gama kolorów QNED Color
Dynamiczne mapowanie tonów Technologia HDR: HDR10
HLG Funkcje specjalne: ["Du017awiu0119 Neonet.plZłóż skargę | 4 199 zł |
Telewizor LG 65QNED813RE 65'' LED 4K 100Hz WebOSQNED oświetlony, powiększony. Zobacz Czyste kolory jeszcze bogatsze. Doświadcz kolorów nie z tego świata dzięki technologii QNED Color obsługiwanej przez kropki kwantowe i technologię NanoCell. Procesor α7 AI 4K Gen6 zapewnia naprawdę potężne wrażenia, które są dostosowane do Twoich preferencji. Listwy dźwiękowe LG zostały specjalnie zaprojektowane... więcejdo bezproblemowej współpracy z telewizorem LG, łącząc się w celu zapewnienia doskonałej rozrywki. Po podłączeniu do telewizora LG soundbar automatycznie i odpowiednio przełącza tryby. Zapewnia również dodatkowe ustawienia dźwięku, z których można korzystać nie tylko za pośrednictwem listwy dźwiękowej, ale nawet telewizora, do którego jest podłączony. Zapewnij swojemu telewizorowi wygodę dzięki spersonalizowan Mediaexpert.plZłóż skargę | 4 499 zł |
Seria LG QNED (mini LED, 2022)Porównaj w tabeli →
od 1 868 zł
43 ", 4K, 60 Hz, QLED, HDR10, Upscaling do 4K, LG α 5 Gen 6, Smart TV, Wi-Fi, AirPlay 2, LAN, sterowanie głosowe, asystent
od 2 289 zł
55 ", 4K, 60 Hz, QLED, HDR10, Upscaling do 4K, LG α 5 Gen 6, Smart TV, Wi-Fi, AirPlay 2, LAN, sterowanie głosowe, asystent, ≥ 4 HDMI
od 2 999 zł
50 ", 4K, 120 Hz, NanoCell, HDR10, FreeSync, Upscaling do 4K, LG α 7 Gen 6, Smart TV, Wi-Fi, AirPlay 2, LAN, sterowanie głosowe, asystent, funkcja przestrzennej myszki (air mouse), tuner T2, ≥ 4 HDMI
od 2 325 zł
50 ", 4K, 60 Hz, QLED, HDR10, Upscaling do 4K, LG α 5 Gen 6, Smart TV, Wi-Fi, AirPlay 2, LAN, sterowanie głosowe, asystent, ≥ 4 HDMI
od 4 398 zł
55 ", 4K, 120 Hz, Mini LED, HDR10, Dolby Vision, FreeSync, Upscaling do 4K, LG α 7 Gen 6, Smart TV, Wi-Fi, AirPlay 2, LAN, subwoofer, sterowanie głosowe, asystent, ≥ 4 HDMI
od 5 699 zł
65 ", 4K, 120 Hz, Mini LED, HDR10, Dolby Vision, FreeSync, Upscaling do 4K, LG α 7 Gen 6, Smart TV, Wi-Fi, AirPlay 2, LAN, subwoofer, sterowanie głosowe, asystent, ≥ 4 HDMI
od 2 899 zł
55 ", 4K, 120 Hz, NanoCell, HDR10, FreeSync, Upscaling do 4K, LG α 7 Gen 6, Smart TV, Wi-Fi, AirPlay 2, LAN, sterowanie głosowe, asystent, funkcja przestrzennej myszki (air mouse), tuner T2, ≥ 4 HDMI
od 7 499 zł
75 ", 4K, 120 Hz, Mini LED, HDR10, Dolby Vision, FreeSync, Upscaling do 4K, LG α 7 Gen 6, Smart TV, Wi-Fi, AirPlay 2, LAN, subwoofer, sterowanie głosowe, asystent, ≥ 4 HDMI
od 3 405 zł
55 ", 4K, 120 Hz, NanoCell, Mini LED, HDR10, Dolby Vision, FreeSync, Upscaling do 4K, LG α 7 Gen 5, Smart TV, Wi-Fi, LAN, subwoofer, sterowanie głosowe, asystent, funkcja przestrzennej myszki (air mouse), tuner T2, ≥ 4 HDMI
od 4 189 zł
65 ", 4K, 120 Hz, NanoCell, HDR10, FreeSync, Upscaling do 4K, LG α 7 Gen 6, Smart TV, Wi-Fi, AirPlay 2, LAN, sterowanie głosowe, asystent, funkcja przestrzennej myszki (air mouse), tuner T2, ≥ 4 HDMI
od 2 899 zł
55 ", 4K, 120 Hz, Mini LED, HDR10, FreeSync, Upscaling do 4K, LG α 7 Gen 6, Smart TV, Wi-Fi, AirPlay 2, LAN, ≥ 4 HDMI
od 4 499 zł
75 ", 4K, 120 Hz, NanoCell, Edge LED, HDR10, FreeSync, Upscaling do 4K, Smart TV, Wi-Fi, AirPlay 2, LAN, subwoofer, sterowanie głosowe, asystent, funkcja przestrzennej myszki (air mouse), tuner T2, ≥ 4 HDMI
od 2 599 zł
55 ", 4K, 120 Hz, NanoCell, Edge LED, HDR10, FreeSync, Upscaling do 4K, Smart TV, Wi-Fi, AirPlay 2, LAN, sterowanie głosowe, asystent, funkcja przestrzennej myszki (air mouse), tuner T2, ≥ 4 HDMI
od 3 990 zł
65 ", 4K, 120 Hz, Mini LED, HDR10, FreeSync, Upscaling do 4K, LG α 7 Gen 6, Smart TV, Wi-Fi, AirPlay 2, LAN, ≥ 4 HDMI
od 2 889 zł
65 ", 4K, 60 Hz, QLED, HDR10, Upscaling do 4K, LG α 5 Gen 6, Smart TV, Wi-Fi, AirPlay 2, LAN, sterowanie głosowe, asystent, ≥ 4 HDMI
od 8 490 zł
86 ", 4K, 120 Hz, Mini LED, HDR10, Dolby Vision, FreeSync, Upscaling do 4K, LG α 7 Gen 6, Smart TV, Wi-Fi, AirPlay 2, LAN, subwoofer, sterowanie głosowe, asystent, ≥ 4 HDMI
od 4 990 zł
75 ", 4K, 120 Hz, NanoCell, HDR10, FreeSync, Upscaling do 4K, LG α 7 Gen 6, Smart TV, Wi-Fi, AirPlay 2, LAN, sterowanie głosowe, asystent, funkcja przestrzennej myszki (air mouse), tuner T2, ≥ 4 HDMI
od 3 466 zł
50 ", 4K, 120 Hz, Mini LED, HDR10, FreeSync, Upscaling do 4K, LG α 7 Gen 6, Smart TV, Wi-Fi, AirPlay 2, LAN, ≥ 4 HDMI
od 5 499 zł
65 ", 4K, 120 Hz, NanoCell, Mini LED, HDR10, Dolby Vision, FreeSync, Upscaling do 4K, LG α 7 Gen 5, Smart TV, Wi-Fi, AirPlay 2, LAN, subwoofer, sterowanie głosowe, asystent, funkcja przestrzennej myszki (air mouse), tuner T2, ≥ 4 HDMI
od 3 848 zł
75 ", 4K, 60 Hz, QLED, HDR10, Upscaling do 4K, LG α 5 Gen 6, Smart TV, Wi-Fi, AirPlay 2, LAN, sterowanie głosowe, asystent, ≥ 4 HDMI
Modyfikacje LG 65QNED81 2023
Ceny na LG 65QNED81 2023 |
---|---|---|---|---|
LG 50QNED81 2023 50 " | od 2 999 zł | 6 oferty | ||
LG 55QNED81 2023 55 " | od 2 899 zł | 12 oferty | ||
LG 65QNED81 2023 65 " | od 4 189 zł | 4 oferty | ||
LG 75QNED81 2023 75 " | od 4 990 zł | 4 oferty | ||
LG 86QNED81 2023 86 " | od 7 399 zł | 6 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 4 200 zł
65 ", 4K, 120 Hz, NanoCell, Mini LED, HDR10, Dolby Vision, FreeSync, Upscaling do 4K, LG α 7 Gen 4, Smart TV, Wi-Fi, AirPlay 2, LAN, subwoofer, sterowanie głosowe, asystent, funkcja przestrzennej myszki (air mouse), tuner T2, ≥ 4 HDMI
od 4 399 zł
65 ", 4K, 120 Hz, ids 4300 kl./s, QLED, Mini LED, HDR10+, FreeSync, Upscaling do 4K, Samsung Quantum 4K, Smart TV, Wi-Fi, AirPlay 2, LAN, subwoofer, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2, ≥ 4 HDMI
od 4 099 zł
65 ", 4K, 120 Hz, QLED, Direct Dual LED, HDR10+, FreeSync, Upscaling do 4K, Samsung Quantum 4K, Smart TV, Wi-Fi, LAN, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2, ≥ 4 HDMI
od 4 344 zł
65 ", 4K, 120 Hz, QLED, Direct Dual LED, HDR10+, FreeSync, Upscaling do 4K, Samsung Quantum 4K, Smart TV, Wi-Fi, LAN, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2, ≥ 4 HDMI
od 4 300 zł
65 ", 4K, 120 Hz, ids 4300 kl./s, QLED, FALD, HDR10+, FreeSync, Upscaling do 4K, Samsung Quantum 4K, Smart TV, Wi-Fi, AirPlay 2, LAN, subwoofer, soundbar, duża liczba głośników, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2, ≥ 4 HDMI
od 4 599 zł
65 ", 4K, 120 Hz, ids 4600 kl./s, QLED, Mini LED, HDR10+, FreeSync, Upscaling do 4K, Smart TV, Wi-Fi, LAN, subwoofer, duża liczba głośników, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2, ≥ 4 HDMI
od 3 799 zł
65 ", 4K, 120 Hz, QLED, FALD, HDR10+, FreeSync, Upscaling do 4K, Samsung Quantum 4K, Smart TV, Wi-Fi, LAN, subwoofer, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2, ≥ 4 HDMI
od 3 600 zł
65 ", 4K, 120 Hz, ids 3400 kl./s, QLED, HDR10+, FreeSync, Upscaling do 4K, Samsung Quantum 4K, Smart TV, Wi-Fi, AirPlay 2, LAN, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2, ≥ 4 HDMI
od 849 zł
32 ", 60 Hz, Wi-Fi, Chromecast, LAN, sterowanie głosowe, asystent, funkcja przestrzennej myszki (air mouse), tuner T2
od 4 125 zł
48 ", 4K, 100 Hz, OLED, HDR10, Dolby Vision, FreeSync, Upscaling do 4K, LG α 9 Gen 6, Smart TV, Wi-Fi, AirPlay 2, LAN, subwoofer, sterowanie głosowe, asystent, funkcja przestrzennej myszki (air mouse), ≥ 4 HDMI
od 2 619 zł
43 ", 4K, 120 Hz, HDR10+, Dolby Vision, FreeSync, Upscaling do 4K, Philips P5 Perfect Picture, Google TV, Wi-Fi, Chromecast, LAN, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2, ≥ 4 HDMI
od 1 538 zł
43 ", 4K, 60 Hz, ids 3100 kl./s, QLED, HDR10+, Dolby Vision, Upscaling do 4K, Google TV, Wi-Fi, Chromecast, LAN, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2