Telewizor LG 55NANO75 2021 55 "
Wideo 5Zdjęcia 5 |
Elegancki, zaawansowany technologicznie telewizor LCD LG Nanocell 2021 z ekranem 4K o przekątnej 54,6 cala i wydajnym czterordzeniowym procesorem do przetwarzania i skalowania obrazu w czasie rzeczywistym. Jest pozycjonowany jako produkt klasy średniej skierowany do wymagających użytkowników, którzy potrzebują solidnego telewizora konsumenckiego, który może stać się podstawą domowego systemu multimedialnej rozrywki lub osobistego kina.
Model ten jest wyposażony w innowacyjny procesor obrazu A7 piątej generacji i jest zasilany przez system operacyjny LG webOS 6.0. Konstrukcja telewizora LG 55NANO75 2021 oparta jest na 10-bitowej autorskiej matrycy Nanocell o rozdzielczości 3840x2160 i zaawansowanym technologicznie podświetleniu opartym na technologii kropek kwantowych. Zapewniają zwiększoną jasność, doskonałe odwzorowanie kolorów i wygodne szerokie kąty widzenia.
Dzięki 30-bitowej gamie kolorów i imponującej maksymalnej jasności, ten model może bez obaw obsługiwać wideo HDR w formatach HDR10, HDR10 Pro i HLG. Uniwersalny tuner może odbierać programy telewizyjne w formatach analogowych i cyfrowych DVB-T2 / C / S / S2. Game Mode Auto Low Latency Mode optymalizuje ustawienia wyświetlania i zmniejsza opóźnienia, zapewniając wygodną grę na konsolach, komputerach PC lub laptopach.
Kup LG 55NANO75 2021 55 "
Wszystkie ceny 8 →Telewizor LG 55NANO756QC | 1 892 zł |
Telewizor LG 55NANO756QC NanoCell 55'' 4K Ultra HD WebOS 23 | 1 913 zł |
Telewizor 55" LG 55NANO753QC - DARMOWY PACZKOMAT OD 799zł | 1 829 zł |
LG 55NANO753QC NanoCell 55'' 4K Ultra HD WebOS | 1 845 zł |
Telewizor LG 55NANO753QC | 1 795 zł |
Modyfikacje LG 55NANO75 2021
Ceny na LG 55NANO75 2021 |
---|---|---|---|---|
LG 43NANO75 2021 43 " | od 1 380 zł | 10 oferty | ||
LG 50NANO75 2021 50 " | od 3 505 zł | 1 oferta | ||
LG 55NANO75 2021 55 " | od 1 795 zł | 8 oferty | ||
LG 65NANO75 2021 65 " | od 2 619 zł | 2 oferty | ||
LG 75NANO75 2021 75 " | od 3 195 zł | 6 oferty |