Klocki Lego Paisleys House 41724
Wideo 5Zdjęcia 7 |
Lego Paisleys House 41724 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Lego 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Lego.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Lego Paisleys House 41724
Wszystkie ceny 32 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
LEGO Klocki LEGO Friends - Dom Paisley (41724) WielokoloroweZestaw Lego® Friends Dom Paisley (41724) oferuje wiele do odkrycia dzieciom w wieku od czterech lat. Górne piętro obejmuje sy... więcejpialnię i łazienkę i jest zdejmowane, aby z łatwością można było zajrzeć do kuchni na dole. Zestaw zawiera akcesoria, w tym przekąski i owoce do jedzenia przy stole na zewnątrz oraz kosze do recyklingu. W ogrodzie znajduje się przytulny kącik, gdzie Paisley gra na gitarze i pisze muzykę w towarzystwie swojego króliczka. Jest tu nawet marchewka, którą można go nakarmić. Inspiracja dla młodych budowniczych Zestawy Lego dla dzieci w wieku od czterech lat z pomocnym klockiem startowym – solidna podstawa zapewnia szybkie i przyjemne budowanie. Aplikacja Lego Builder gwarantuje łatwe i intuicyjne budowanie. Powiększaj i obracaj modele w 3D, zapisuj zestawy i śledź postępy. Witamy w mieście Heartlake nowej generacji Dzieci mogą zawierać przyjaźnie, odkrywać ekscytujące lokalizacje i odgrywać realistyczne przygody w uniwersum Lego Friends. MediaMarkt.plZłóż skargę | 168 zł |
LEGO Friends 41724 Dom PaisleyZestaw LEGO® Friends Dom Paisley (41724) oferuje wiele do odkrycia dzieciom w wieku od czterech lat. Górne pi?tro obejmuje sy... więcejpialni? i ?azienk? i jest zdejmowane, aby z ?atwo?ci? mo?na by?o zajrze? do kuchni na dole. Zestaw zawiera akcesoria, w tym przek?ski i owoce do jedzenia przy stole na zewn?trz oraz kosze do recyklingu. W ogrodzie znajduje si? przytulny k?cik, gdzie Paisley gra na gitarze i pisze muzyk? w towarzystwie swojego króliczka. Jest tu nawet marchewka, któr? mo?na go nakarmi?. Inspiracja dla m?odych budowniczych Zestawy LEGO dla dzieci w wieku od czterech lat z pomocnym klockiem startowym - solidna podstawa zapewnia szybkie i przyjemne budowanie. Aplikacja LEGO Builder gwarantuje ?atwe i intuicyjne budowanie. Powi?kszaj i obracaj modele w 3D, zapisuj zestawy i ?led? post?py. Witamy w mie?cie Heartlake nowej generacji Dzieci mog? zawiera? przyja?nie, odkrywa? ekscytuj?ce lokalizacje i odgrywa? realistyczne przygody w uniwersum LEGO Friends. Proshop.plZłóż skargę | 170 zł |
LEGO Friends 41724 Dom PaisleyKlocki Friends 41724 Dom Paisley Klocki Friends 41724 Dom Paisley Zabawka konstrukcyjna LEGO... CeneoDostawa: w Polsce Złóż skargę | 113 zł |
Klocki LEGO Friends Dom Paisley 41724LEGO® Friends Dom Paisley Zestaw LEGO® Friends Dom Paisley (41724) oferuje wiele do odkrycia dzieciom w wieku od czterech lat... więcej. Górne piętro obejmuje sypialnię i łazienkę i jest zdejmowane, aby z łatwością można było zajrzeć do kuchni na dole. Zestaw zawiera akcesoria, w tym przekąski i owoce do jedzenia przy stole na zewnątrz oraz kosze do recyklingu. W ogrodzie znajduje się przytulny kącik, gdzie Paisley gra na gitarze i pisze muzykę w towarzystwie swojego króliczka. Jest tu nawet marchewka, którą można go nakarmić. NAJWAŻNIEJSZE PARAMETRY Liczba sztuk: 185 Zalecany wiek: 4+ Długość pudełka (mm): 282 Szerokość pudełka (mm): 262 Wysokość pudełka (mm): 59 Waga opakowania (kg): 0,572 Oto miasto Heartlake nowej generacji Witaj w nowej erze LEGO® Friends – różne postacie będą tu podejmować nowe wyzwania w nowoczesnym świecie. Dom z mnóstwem fajnych elementów Ten zestaw z wieloma pokojami, kącikiem na zewnątrz, trzema minilaleczkami i wieloma akcesoriami stworzono z myślą o kreatywnej zabawie. Zwiedzanie domu z Paisley Podnieś górne piętro, by z łatwością dostać się do kuchni. Relaks na świeżym powietrzu Graj na gitarze i komponuj muzykę wspólnie z Paisley. Nakarm królika Otwórz klatkę i nakarm Melody marchewką. Wspólne spędzanie czasu Pomóż dziecku rozwijać nowe umiejętności, czerpiąc radość ze wspólnego budowania i zabawy. Inspiracja dla młodych budowniczych Zestawy LEGO dla dzieci w wieku od czterech lat z pomocnym klockiem startowym – solidna podstawa zapewnia szybkie i przyjemne budowanie. Aplikacja LEGO Builder gwarantuje łatwe i intuicyjne budowanie. Powiększaj i obracaj modele w 3D, zapisuj zestawy i śledź postępy. Witamy w mieście Heartlake nowej generacji Dzieci mogą zawierać przyjaźnie, odkrywać ekscytujące lokalizacje i odgrywać realistyczne przygody w uniwersum LEGO Friends. Zestaw z domem Paisley dla dzieci w wieku od czterech lat – zapoznaj małych wielbicieli odgrywania ról ze światem budowania LEGO® dzięki zestawowi LEGO Friends Dom Paisley (41724) ze zdejmowanym piętrem Zawiera trzy minilaleczki – zestaw obejmuje postacie Paisley, Elli i Jonathana, króliczka w małym domku oraz akcesoria, w tym szczotkę, gitarę, przybory kuchenne, jedzenie i wiele więcej Dom pełen przyjaźni – ten dwupiętrowy dom LEGO® Friends ma kuchnię, sypialnię, łazienkę, jadalnię na świeżym powietrzu oraz przytulny kącik, gdzie nieśmiała Paisley uwielbia odpoczywać Upominek dla dzieci – zestaw LEGO® Friends sprawdzi się jako prezent lub nagroda dla dzieci w wieku od czterech lat, które lubią pomysłową zabawę Stworzone do zabawy – dom LEGO® Friends ma 16 cm wysokości, 13 cm szerokości i 12 cm głębokości Intuicyjne instrukcje – aplikacja LEGO® Builder poprowadzi Ciebie i Twoje dziecko przez budowanie dzięki narzędziom, które pozwalają przybliżać i obracać model w 3D,zapisywać zestawy oraz śledzić postępy Miasto Maxelektro.plZłóż skargę | 164 zł |
Klocki konstrukcyjne LEGO Friends 41724 Dom Paisley DZI-ZKLO-LGO-1043Klocki LEGO® 41724 Dom Paisley Zestaw LEGO® Friends Dom Paisley (41724) oferuje wiele do odkrycia dzieciom w wieku od czterec... więcejh lat. Górne piętro obejmuje sypialnię i łazienkę i jest zdejmowane, aby z łatwością można było zajrzeć do kuchni na dole. Zestaw zawiera akcesoria, w tym przekąski i owoce do jedzenia przy stole na zewnątrz oraz kosze do recyklingu. W ogrodzie znajduje się przytulny kącik, gdzie Paisley gra na gitarze i pisze muzykę w towarzystwie swojego króliczka. Jest tu nawet marchewka, którą można go nakarmić. Inspiracja dla młodych budowniczychZes Komputronik.plZłóż skargę | 167 zł |
pokaż 20 ofert
Seria Lego Friends
od 23 zł
wiek 6+, dla dziewczynek, zestawy fabularne, elementów 129 szt., bohaterów 2 szt.
od 110 zł
pojemność 16.6 l, plecak, szkolny, ortopedyczny, poliester, kieszenie: na butelkę
od 178 zł
wiek 6+, unisex, zestawy fabularne, elementów 592 szt., bohaterów 3 szt., ruchome części
od 129 zł
wiek 6+, dla dziewczynek, budynki, elementów 409 szt., bohaterów 3 szt.
od 185 zł
wiek 8+, unisex, budynki, elementów 1114 szt., bohaterów 4 szt., ruchome części
od 33 zł
wiek 5+, dla dziewczynek, zestawy fabularne, elementów 87 szt., bohaterów 2 szt.
od 63 zł
wiek 4+, dla dziewczynek, transport lądowy, elementów 100 szt., bohaterów 2 szt.
od 30 zł
wiek 6+, dla dziewczynek, zestawy fabularne, elementów 59 szt., bohaterów 1 szt.
od 166 zł
wiek 5+, dla dziewczynek, zestawy fabularne, elementów 93 szt., bohaterów 1 szt.
od 289 zł
wiek 6+, dla dziewczynek, transport lądowy, elementów 246 szt., bohaterów 2 szt., ruchome części
od 148 zł
wiek 6+, dla dziewczynek, transport lądowy, elementów 413 szt., bohaterów 2 szt.
od 103 zł
wiek 6+, dla dziewczynek, budynki, elementów 335 szt., bohaterów 2 szt.
od 33 zł
wiek 6+, dla dziewczynek, zestawy fabularne, elementów 86 szt., bohaterów 1 szt.
od 32 zł
wiek 6+, dla dziewczynek, zestawy fabularne, elementów 40 szt., bohaterów 1 szt.
od 123 zł
wiek 6+, dla dziewczynek, budynki, elementów 343 szt., bohaterów 2 szt.
od 23 zł
wiek 4+, dla dziewczynek, transport lądowy, elementów 60 szt., bohaterów 2 szt.
od 165 zł
wiek 7+, dla dziewczynek, budynki, elementów 511 szt., bohaterów 3 szt.
od 244 zł
wiek 6+, unisex, zestawy fabularne, elementów 370 szt., bohaterów 5 szt.
od 29 zł
wiek 6+, dla dziewczynek, zestawy fabularne, elementów 90 szt., bohaterów 2 szt.
od 65 zł
wiek 6+, unisex, zestawy fabularne, elementów 55 szt., bohaterów 2 szt.
Wideo recenzje
LEGO Friends Paisley's House Build and Review
9 czerwca 20232 267 przegląd
Wow! cute lego bunny Rabbit in Lego Friends Paisley's House Build & Review Lego Junior 4+ (41724)
10 maja 2023139 przegląd
DILF Alert! Review of Lego Friends 2023 set 41724 Paisley's House
18 marca 2023821 przegląd
Paisley's House - Lego Friends set 41724 and build review
15 stycznia 202312 077 przegląd
Paisley's House, but there are not enough bedrooms. Lego Friends review & build
17 lutego 2023362 434 przegląd
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 115 zł
wiek 4+, unisex, budynki, elementów 230 szt., bohaterów 4 szt.
od 152 zł
wiek 4+, unisex, science fiction, elementów 161 szt., bohaterów 4 szt., ruchome części
od 143 zł
wiek 4+, unisex, bohaterowie kreskówek, elementów 187 szt., bohaterów 3 szt.
od 132 zł
wiek 4+, unisex, zwierzęta, elementów 157 szt., bohaterów 3 szt.
od 102 zł
wiek 4+, unisex, bohaterowie kreskówek, elementów 139 szt., bohaterów 3 szt.
od 135 zł
wiek 4+, unisex, science fiction, elementów 139 szt., bohaterów 2 szt.
od 118 zł
wiek 4+, unisex, bohaterowie kreskówek, elementów 200 szt., bohaterów 6 szt.
od 148 zł
wiek 4+, unisex, bohaterowie kreskówek, elementów 191 szt.
od 169 zł
wiek 4+, unisex, bohaterowie kreskówek, elementów 215 szt., bohaterów 4 szt.
od 56 zł
wiek 4+, unisex, zestawy elementów, elementów 221 szt., ruchome części, pudełko do przechowywania
od 159 zł
wiek 4+, unisex, bohaterowie kreskówek, elementów 187 szt., bohaterów 5 szt.
od 120 zł
wiek 4+, unisex, bohaterowie kreskówek, elementów 149 szt., bohaterów 4 szt.