Klocki Lego Tiny Accessories Store 42608
Wideo 2Zdjęcia 7 |
Lego Tiny Accessories Store 42608 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Lego Tiny Accessories Store 42608
Wszystkie ceny 22 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
LEGO Friends Mały sklep z akcesoriami zabawka do budowania dla dzieci w wiZestaw konstrukcyjny LEGO Friends Mały sklep z akcesoriami – zawiera zabawkowy sklep do zbudowania, dwie minilaleczki i akces... więcejoria do zabawy dla 6-latków i starszych dzieci, dziewczynek i chłopców
Dwie minilaleczki w zestawie – dzieci mogą odgrywać różne historie o przyjaźni, bawiąc się w zakupy z minilaleczkami LEGO Friends Paisley i Candi
Mnóstwo akcesoriów – ta zabawka do budowania dla dzieci zawiera dwie saszetki, które postaci LEGO Friends mogą nosić, oraz inne akcesoria związane z modą
Lustro i kasa samoobsługowa – zabawkowy sklep otwiera się, odsłaniając wnętrze, w którym znajduje się lustro i kasa samoobsługowa, co ułatwia dzieciom odgrywanie historii
Zabawki do budowania wraz z przyjaciółmi – odkryj inne zestawy z minilaleczkami z serii LEGO Friends (sprzedawane oddzielnie), aby jeszcze bardziej urozmaicić dzieciom kreatywną zabawę
Pomysł na prezent dla dzieci – ten kreatywny zestaw LEGO Friends z minilaleczkami jest świetnym pomysłem na prezent urodzinowy lub niespodziankę dla dzieci w wieku od 6 lat, dziewczynek i chłopców Amazon.plZłóż skargę | 30 zł |
Zestaw klocków Lego Friends Sklep z akcesoriami 129 elementów (42608)Sklep z akcesoriami LEGO Friends (42608) to świetna zabawa dla dziewczynek, chłopców i dzieci w wieku od 6 lat. Dzieciom, któ... więcejre uwielbiają salony piękności, spodoba się pomaganie Paisley i Candy w kupowaniu nowych torebek i akcesoriów do włosów. Mogą odgrywać historyjkę, gdy postacie korzystają z lustra, aby sprawdzić swój nowy wygląd, a następnie zapłacić smartfonem w kasie samoobsługowej. Rozetka.plZłóż skargę | 33 zł |
Klocki konstrukcyjne LEGO Friends 42608 Mały Sklep z Akcesoriam DZI-ZKLO-LKlocki LEGO 42608 Friends Mały sklep z akcesoriami Podaruj kreatywnym sześciolatkom i starszym dzieciom zestaw konstrukcyjny... więcejLEGO Friends Mały sklep z akcesoriami (42608). Dzieci, które uwielbiają sklepy, chętnie pomogą Paisley i Candi kupić nową saszetkę i ozdoby do włosów. Postacie korzystają z lustra, aby przymierzać nowe akcesoria, a następnie płacą smartfonami w kasie samoobsługowej. Ten zestaw będzie fajnym prezentem dla dzieci w wieku od sześciu lat. Obejmuje on minilaleczki LEGO Friends Paisley i Candi, dzięki czemu zabawę można rozpocząć od razu. Są tu także fajne akcesoria, w tym dwie saszetki do noszenia. Zestaw konstrukcyjny LEGO Friends Mały sklep z akcesoriami — zawiera sklep do zbudowania, dwie minilaleczki i akcesoria do zabawy dla dzieci w wieku od sześciu lat. Dwie minilaleczki w zestawie — dzieci mogą odgrywać różne historie o przyjaźni, bawiąc się w zakupy z minilaleczkami LEGO Friends Paisley i Candi. Mnóstwo akcesoriów — ta zabawka dla dzieci zawiera dwie saszetki, które postacie mogą nosić, oraz inne akcesoria związane z modą. Lustro i kasa samoobsługowa — sklep otwiera się, odsłaniając wnętrze, w którym znajduje się lustro i kasa samoobsługowa, co ułatwia odgrywanie historii. Pomysł na prezent dla dzieci — ten kreatywny zestaw LEGO Friends będzie świetnym prezentem urodzinowym lub upominkiem dla dzieci, które uwielbiają twórczą zabawę i odgrywanie ról. Inspiracja do zabawy w przyjaciół — odkryj więcej zestawów (sprzedawanych osobno) z serii LEGO Friends, dzięki którym dzieci mogą odgrywać różne historie o przyjaźni. Wymiary — ten 129-elementowy zestaw LEGO Friends ma 9 cm wysokości, 14 cm szerokości i 6 cm głębokości. Zabawa w budowanie — ten zestaw LEGO Friends zapewnia młodym konstruktorom ciekawą przygodę z budowaniem, umożliwiając im powiększać i obracać modele w 3D oraz śledzenie swoich postępów. Komputronik.plZłóż skargę | 40 zł |
LEGO 42608 Friends Mały sklep z akcesoriamiPodaruj kreatywnym sześciolatkom i starszym dzieciom zestaw konstrukcyjny LEGO® Friends Mały sklep z akcesoriami (42608). Dzi... więcejeci, które uwielbiają sklepy, chętnie pomogą Paisley i Candi kupić nową saszetkę i ozdoby do włosów. Postacie korzystają z lustra, aby przymierzać nowe akcesoria, a następnie płacą smartfonami w kasie samoobsługowej. Electro.plZłóż skargę | 46 zł |
LEGO 42608 Friends Mały sklep z akcesoriamiPodaruj kreatywnym sześciolatkom i starszym dzieciom zestaw konstrukcyjny LEGO® Friends Mały sklep z akcesoriami (42608). Dzi... więcejeci, które uwielbiają sklepy, chętnie pomogą Paisley i Candi kupić nową saszetkę i ozdoby do włosów. Postacie korzystają z lustra, aby przymierzać nowe akcesoria, a następnie płacą smartfonami w kasie samoobsługowej. Avans.plZłóż skargę | 46 zł |
pokaż 17 ofert
Seria Lego Friends
od 23 zł
wiek 6+, dla dziewczynek, zestawy fabularne, elementów 129 szt., bohaterów 2 szt.
od 110 zł
pojemność 16.6 l, plecak, szkolny, ortopedyczny, poliester, kieszenie: na butelkę
od 178 zł
wiek 6+, unisex, zestawy fabularne, elementów 592 szt., bohaterów 3 szt., ruchome części
od 30 zł
wiek 6+, dla dziewczynek, zestawy fabularne, elementów 59 szt., bohaterów 1 szt.
od 136 zł
wiek 6+, dla dziewczynek, budynki, elementów 409 szt., bohaterów 3 szt.
od 185 zł
wiek 8+, unisex, budynki, elementów 1114 szt., bohaterów 4 szt., ruchome części
od 33 zł
wiek 5+, dla dziewczynek, zestawy fabularne, elementów 87 szt., bohaterów 2 szt.
od 63 zł
wiek 4+, dla dziewczynek, transport lądowy, elementów 100 szt., bohaterów 2 szt.
od 500 zł
wiek 6+, dla dziewczynek, transport lądowy, elementów 265 szt., bohaterów 2 szt.
od 159 zł
wiek 6+, dla dziewczynek, budynki, elementów 186 szt., bohaterów 1 szt., ruchome części
od 111 zł
wiek 6+, dla dziewczynek, zestawy fabularne, elementów 563 szt., ruchome części
od 23 zł
wiek 4+, dla dziewczynek, transport lądowy, elementów 50 szt., bohaterów 1 szt.
od 48 zł
wiek 6+, dla dziewczynek, zestawy fabularne, elementów 95 szt., bohaterów 1 szt.
od 36 zł
wiek 6+, dla dziewczynek, zestawy fabularne, elementów 36 szt., bohaterów 1 szt.
od 285 zł
wiek 7+, dla dziewczynek, transport lotniczy, elementów 574 szt., bohaterów 3 szt.
od 115 zł
wiek 7+, dla dziewczynek, rozrywka, elementów 451 szt., bohaterów 3 szt., ruchome części
od 65 zł
wiek 4+, dla dziewczynek, budynki, elementów 148 szt., bohaterów 2 szt.
od 147 zł
wiek 5+, dla dziewczynek, rozrywka, elementów 210 szt., bohaterów 2 szt.
od 393 zł
wiek 8+, unisex, zwierzęta, elementów 989 szt., bohaterów 3 szt., ruchome części
Wideo recenzje
LEGO Friends 42608 Tiny Accessories Store – LEGO Speed Build Review
10 grudnia 202312 023 przegląd
Tiny Accessories Store | LEGO Friends 42608 Set Review #lego #legofriends
5 lutego221 przegląd
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 39 zł
wiek 6+, dla dziewczynek, transport lądowy, elementów 143 szt., bohaterów 1 szt.
od 45 zł
wiek 6+, dla dziewczynek, budynki, elementów 154 szt., bohaterów 1 szt.
od 30 zł
wiek 6+, dla dziewczynek, budynki, elementów 114 szt., bohaterów 1 szt.
od 39 zł
wiek 5+, dla dziewczynek, bohaterowie kreskówek, elementów 140 szt., bohaterów 2 szt.
od 35 zł
wiek 4+, dla dziewczynek, bohaterowie kreskówek, elementów 100 szt., ruchome części
od 40 zł
wiek 4+, dla dziewczynek, transport lądowy, elementów 118 szt., bohaterów 1 szt., ruchome części
od 582 zł
wiek 18+, unisex, science fiction, elementów 1369 szt., bohaterów 8 szt., ruchome części
od 1 664 zł
wiek 18+, unisex, zestawy fabularne, elementów 3662 szt., silnik, efekty dźwiękowe
od 199 zł
wiek 8+, unisex, science fiction, elementów 502 szt., bohaterów 6 szt.
od 48 zł
wiek 4+, unisex, science fiction, elementów 104 szt., bohaterów 2 szt., ruchome części