Конструктор Lego Paisleys House 41724
Відео 5Фото 7 |
Lego Paisleys House 41724 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lego 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lego.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Lego Paisleys House 41724
Усі ціни 32 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
LEGO Klocki LEGO Friends - Dom Paisley (41724) WielokoloroweZestaw Lego® Friends Dom Paisley (41724) oferuje wiele do odkrycia dzieciom w wieku od czterech lat. Górne piętro obejmuje sy... щеpialnię i łazienkę i jest zdejmowane, aby z łatwością można było zajrzeć do kuchni na dole. Zestaw zawiera akcesoria, w tym przekąski i owoce do jedzenia przy stole na zewnątrz oraz kosze do recyklingu. W ogrodzie znajduje się przytulny kącik, gdzie Paisley gra na gitarze i pisze muzykę w towarzystwie swojego króliczka. Jest tu nawet marchewka, którą można go nakarmić. Inspiracja dla młodych budowniczych Zestawy Lego dla dzieci w wieku od czterech lat z pomocnym klockiem startowym – solidna podstawa zapewnia szybkie i przyjemne budowanie. Aplikacja Lego Builder gwarantuje łatwe i intuicyjne budowanie. Powiększaj i obracaj modele w 3D, zapisuj zestawy i śledź postępy. Witamy w mieście Heartlake nowej generacji Dzieci mogą zawierać przyjaźnie, odkrywać ekscytujące lokalizacje i odgrywać realistyczne przygody w uniwersum Lego Friends. MediaMarkt.plПоскаржитись | 168 zł |
LEGO Friends 41724 Dom PaisleyZestaw LEGO® Friends Dom Paisley (41724) oferuje wiele do odkrycia dzieciom w wieku od czterech lat. Górne pi?tro obejmuje sy... щеpialni? i ?azienk? i jest zdejmowane, aby z ?atwo?ci? mo?na by?o zajrze? do kuchni na dole. Zestaw zawiera akcesoria, w tym przek?ski i owoce do jedzenia przy stole na zewn?trz oraz kosze do recyklingu. W ogrodzie znajduje si? przytulny k?cik, gdzie Paisley gra na gitarze i pisze muzyk? w towarzystwie swojego króliczka. Jest tu nawet marchewka, któr? mo?na go nakarmi?. Inspiracja dla m?odych budowniczych Zestawy LEGO dla dzieci w wieku od czterech lat z pomocnym klockiem startowym - solidna podstawa zapewnia szybkie i przyjemne budowanie. Aplikacja LEGO Builder gwarantuje ?atwe i intuicyjne budowanie. Powi?kszaj i obracaj modele w 3D, zapisuj zestawy i ?led? post?py. Witamy w mie?cie Heartlake nowej generacji Dzieci mog? zawiera? przyja?nie, odkrywa? ekscytuj?ce lokalizacje i odgrywa? realistyczne przygody w uniwersum LEGO Friends. Proshop.plПоскаржитись | 170 zł |
LEGO Friends 41724 Dom PaisleyKlocki Friends 41724 Dom Paisley Klocki Friends 41724 Dom Paisley Zabawka konstrukcyjna LEGO... CeneoДоставка: по Польщі Поскаржитись | 113 zł |
Klocki LEGO Friends Dom Paisley 41724LEGO® Friends Dom Paisley Zestaw LEGO® Friends Dom Paisley (41724) oferuje wiele do odkrycia dzieciom w wieku od czterech lat... ще. Górne piętro obejmuje sypialnię i łazienkę i jest zdejmowane, aby z łatwością można było zajrzeć do kuchni na dole. Zestaw zawiera akcesoria, w tym przekąski i owoce do jedzenia przy stole na zewnątrz oraz kosze do recyklingu. W ogrodzie znajduje się przytulny kącik, gdzie Paisley gra na gitarze i pisze muzykę w towarzystwie swojego króliczka. Jest tu nawet marchewka, którą można go nakarmić. NAJWAŻNIEJSZE PARAMETRY Liczba sztuk: 185 Zalecany wiek: 4+ Długość pudełka (mm): 282 Szerokość pudełka (mm): 262 Wysokość pudełka (mm): 59 Waga opakowania (kg): 0,572 Oto miasto Heartlake nowej generacji Witaj w nowej erze LEGO® Friends – różne postacie będą tu podejmować nowe wyzwania w nowoczesnym świecie. Dom z mnóstwem fajnych elementów Ten zestaw z wieloma pokojami, kącikiem na zewnątrz, trzema minilaleczkami i wieloma akcesoriami stworzono z myślą o kreatywnej zabawie. Zwiedzanie domu z Paisley Podnieś górne piętro, by z łatwością dostać się do kuchni. Relaks na świeżym powietrzu Graj na gitarze i komponuj muzykę wspólnie z Paisley. Nakarm królika Otwórz klatkę i nakarm Melody marchewką. Wspólne spędzanie czasu Pomóż dziecku rozwijać nowe umiejętności, czerpiąc radość ze wspólnego budowania i zabawy. Inspiracja dla młodych budowniczych Zestawy LEGO dla dzieci w wieku od czterech lat z pomocnym klockiem startowym – solidna podstawa zapewnia szybkie i przyjemne budowanie. Aplikacja LEGO Builder gwarantuje łatwe i intuicyjne budowanie. Powiększaj i obracaj modele w 3D, zapisuj zestawy i śledź postępy. Witamy w mieście Heartlake nowej generacji Dzieci mogą zawierać przyjaźnie, odkrywać ekscytujące lokalizacje i odgrywać realistyczne przygody w uniwersum LEGO Friends. Zestaw z domem Paisley dla dzieci w wieku od czterech lat – zapoznaj małych wielbicieli odgrywania ról ze światem budowania LEGO® dzięki zestawowi LEGO Friends Dom Paisley (41724) ze zdejmowanym piętrem Zawiera trzy minilaleczki – zestaw obejmuje postacie Paisley, Elli i Jonathana, króliczka w małym domku oraz akcesoria, w tym szczotkę, gitarę, przybory kuchenne, jedzenie i wiele więcej Dom pełen przyjaźni – ten dwupiętrowy dom LEGO® Friends ma kuchnię, sypialnię, łazienkę, jadalnię na świeżym powietrzu oraz przytulny kącik, gdzie nieśmiała Paisley uwielbia odpoczywać Upominek dla dzieci – zestaw LEGO® Friends sprawdzi się jako prezent lub nagroda dla dzieci w wieku od czterech lat, które lubią pomysłową zabawę Stworzone do zabawy – dom LEGO® Friends ma 16 cm wysokości, 13 cm szerokości i 12 cm głębokości Intuicyjne instrukcje – aplikacja LEGO® Builder poprowadzi Ciebie i Twoje dziecko przez budowanie dzięki narzędziom, które pozwalają przybliżać i obracać model w 3D,zapisywać zestawy oraz śledzić postępy Miasto Maxelektro.plПоскаржитись | 164 zł |
Klocki konstrukcyjne LEGO Friends 41724 Dom Paisley DZI-ZKLO-LGO-1043Klocki LEGO® 41724 Dom Paisley Zestaw LEGO® Friends Dom Paisley (41724) oferuje wiele do odkrycia dzieciom w wieku od czterec... щеh lat. Górne piętro obejmuje sypialnię i łazienkę i jest zdejmowane, aby z łatwością można było zajrzeć do kuchni na dole. Zestaw zawiera akcesoria, w tym przekąski i owoce do jedzenia przy stole na zewnątrz oraz kosze do recyklingu. W ogrodzie znajduje się przytulny kącik, gdzie Paisley gra na gitarze i pisze muzykę w towarzystwie swojego króliczka. Jest tu nawet marchewka, którą można go nakarmić. Inspiracja dla młodych budowniczychZes Komputronik.plПоскаржитись | 167 zł |
ще 20 пропозицій
Серія Lego Friends
від 23 zł
вік 6+, для дівчаток, сюжетні набори, деталей 129 шт, персонажів 2 шт
від 110 zł
об'єм 16.6 л, рюкзак, шкільний, ортопедичний, поліестер, кишені: для пляшки
від 178 zł
вік 6+, унісекс, сюжетні набори, деталей 592 шт, персонажів 3 шт, рухомі деталі
від 129 zł
вік 6+, для дівчаток, будівлі, деталей 409 шт, персонажів 3 шт
від 185 zł
вік 8+, унісекс, будівлі, деталей 1114 шт, персонажів 4 шт, рухомі деталі
від 33 zł
вік 5+, для дівчаток, сюжетні набори, деталей 87 шт, персонажів 2 шт
від 63 zł
вік 4+, для дівчаток, наземний транспорт, деталей 100 шт, персонажів 2 шт
від 30 zł
вік 6+, для дівчаток, сюжетні набори, деталей 59 шт, персонажів 1 шт
від 121 zł
вік 5+, для дівчаток, будівлі, деталей 98 шт, персонажів 1 шт
від 103 zł
вік 6+, для дівчаток, будівлі, деталей 335 шт, персонажів 2 шт
від 33 zł
вік 6+, для дівчаток, сюжетні набори, деталей 86 шт, персонажів 1 шт
від 32 zł
вік 6+, для дівчаток, сюжетні набори, деталей 40 шт, персонажів 1 шт
від 123 zł
вік 6+, для дівчаток, будівлі, деталей 343 шт, персонажів 2 шт
від 23 zł
вік 4+, для дівчаток, наземний транспорт, деталей 60 шт, персонажів 2 шт
від 165 zł
вік 7+, для дівчаток, будівлі, деталей 511 шт, персонажів 3 шт
від 244 zł
вік 6+, унісекс, сюжетні набори, деталей 370 шт, персонажів 5 шт
від 29 zł
вік 6+, для дівчаток, сюжетні набори, деталей 90 шт, персонажів 2 шт
Відеоогляди
LEGO Friends Paisley's House Build and Review
9 червня 20232 267 переглядів
Wow! cute lego bunny Rabbit in Lego Friends Paisley's House Build & Review Lego Junior 4+ (41724)
10 травня 2023139 переглядів
DILF Alert! Review of Lego Friends 2023 set 41724 Paisley's House
18 березня 2023821 перегляд
Paisley's House - Lego Friends set 41724 and build review
15 січня 202312 077 переглядів
Paisley's House, but there are not enough bedrooms. Lego Friends review & build
17 лютого 2023362 434 перегляда
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 152 zł
вік 4+, унісекс, фантастика, деталей 161 шт, персонажів 4 шт, рухомі деталі
від 143 zł
вік 4+, унісекс, герої мультфільмів, деталей 187 шт, персонажів 3 шт
від 132 zł
вік 4+, унісекс, тварини, деталей 157 шт, персонажів 3 шт
від 102 zł
вік 4+, унісекс, герої мультфільмів, деталей 139 шт, персонажів 3 шт
від 135 zł
вік 4+, унісекс, фантастика, деталей 139 шт, персонажів 2 шт
від 118 zł
вік 4+, унісекс, герої мультфільмів, деталей 200 шт, персонажів 6 шт
від 169 zł
вік 4+, унісекс, герої мультфільмів, деталей 215 шт, персонажів 4 шт
від 56 zł
вік 4+, унісекс, набори деталей, деталей 221 шт, рухомі деталі, бокс для зберігання
від 159 zł
вік 4+, унісекс, герої мультфільмів, деталей 187 шт, персонажів 5 шт
від 120 zł
вік 4+, унісекс, герої мультфільмів, деталей 149 шт, персонажів 4 шт