Pendrive Kingston IronKey D500S 256 GB (IKD500S/256GB)
Zdjęcia 7 |
Kingston IronKey D500S 256Gb |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kingston 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kingston.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Kingston IronKey D500S 256 GB
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Kingston IronKey D500S szyfrowana sprzętowo pamięć USB 256 GB FIPS 140-3 L | 1 791 zł |
Kingston IronKey D500S - 256GB - USB Stick | 1 995 zł |
Kingston 256GB IronKey D500S FIPS 140-3 Level 3 AES 256 - darmowy odbiór w | 1 999 zł |
Modyfikacje Kingston IronKey D500S
Ceny na Kingston IronKey D500S |
---|---|---|---|---|
Kingston IronKey D500S 8 GB | od 455 zł | 4 oferty | ||
Kingston IronKey D500S 16 GB | od 519 zł | 4 oferty | ||
Kingston IronKey D500S 32 GB | od 736 zł | 2 oferty | ||
Kingston IronKey D500S 64 GB | od 892 zł | 3 oferty | ||
Kingston IronKey D500S 128 GB | od 1 199 zł | 3 oferty | ||
Kingston IronKey D500S 256 GB | od 1 791 zł | 3 oferty | ||
Kingston IronKey D500S 512 GB | od 2 166 zł | 3 oferty |
Polecamy