USB-флешка Kingston IronKey D500S 256 ГБ (IKD500S/256GB)
Фото 7 |
Kingston IronKey D500S 256Gb |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kingston 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kingston.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Kingston IronKey D500S
Ціни на Kingston IronKey D500S |
---|---|---|---|---|
Kingston IronKey D500S 8 ГБ | від 455 zł | 4 пропозиції | ||
Kingston IronKey D500S 16 ГБ | від 519 zł | 4 пропозиції | ||
Kingston IronKey D500S 32 ГБ | від 736 zł | 1 пропозиція | ||
Kingston IronKey D500S 64 ГБ | від 899 zł | 3 пропозиції | ||
Kingston IronKey D500S 128 ГБ | від 1 199 zł | 3 пропозиції | ||
Kingston IronKey D500S 256 ГБ | від 1 789 zł | 1 пропозиція | ||
Kingston IronKey D500S 512 ГБ | від 2 156 zł | 2 пропозиції |
Рекомендуємо