USB-флешка Kingston DataTraveler SE9 G3 64 ГБ (DTSE9G3/64GB)
Kingston DataTraveler SE9 G3 64Gb |
Колір | | Об'єм | 64 ГБ | Інтерфейс підключення | USB 3.2 gen1 | Швидкість читання даних | 220 МБ/с | Швидкість запису даних | 100 МБ/с | Матеріал корпуса | метал | Вушко для ремінця | | Гарантія виробника | 5 років | Розміри | 39x12.2x4.6 мм | Вага | 5 г | Офіційний сайт | kingston.com | Дата додавання на E-Katalog | лютий 2024 | Маркування виробника | DTSE9G3/64GB
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
|
| Kingston DataTraveler SE9 Gen 3-64GB - odczyt 220 MB/s - metal - USB 32 Geprędkości USB 3.2 Gen 1
Metalowa obudowa premium
Duża pojemność Amazon.pl
Поскаржитись | | 35 zł | | |
|
| Kingston DataTraveler SE9 G3 - 64GB - USB StickUSB-stick, 64 GB, USB 3.2 Gen 1 USB-A po??czenie, pr?dko?? transferu do 100MB/s (czyta?) / do 220MB/s (pisa?), p?tla na klucz... щеe, kolor: z?oto Proshop.plПоскаржитись | | 57 zł | | |
|
| Kingston Pendrive Data Traveler DTSE9G3 64GB USB3.2 Gen1 SGKIN3G64SE9G30Kingston Pendrive Data Traveler DTSE9G3 64GB USB3.2 Gen1 Zadowolenie.plПоскаржитись | | 37 zł | | |
|
| Kingston DataTraveler DTSE9 G3 64GB USB 3.2 220MB/s RF-PD-KNG-0147Pamięć flash USB DataTraveler SE9 G3 Stylowe rozwiązanie pamięci do urządzeń ze złączem USB Type-A Wybierz stylowe połączenie... щеelegancji i funkcjonalności w postaci pamięci flash USB 3.2 Gen 1 DataTraveler SE9 G3, idealnej do przechowywania i udostępniania danych. Odkryj na nowo ponadczasową, nagradzaną konstrukcję – teraz jeszcze lepszą dzięki wysokiej wydajności odczytu (do 220MB/s) i zapisu (do 100MB/s)1, zapewniającej szybki i bezproblemowy transfer danych we współpracy z urządzeniami wyposażonymi w złącze USB Type-A. Korzystaj ze swobody przechowywania danych dzięki pojemności sięgającej teraz 512GB2, która zapewnia wystarczającą ilość miejsca na filmy, muzykę i wszystkie inne pliki. Szybkość klasy USB 3.2 Gen 1 Szybkość odczytu do 220MB/s i zapisu do 100MB/s. Metalowa obudowa z myślą o trwałości i stylowym wyglądzie Całkowicie metalowa obudowa w złotym kolorze, która zmieści się w kieszeni, plecaku lub przy kółku do kluczy. Duża pojemność do przechowywania dużych plików Przechowuj i udostępniaj filmy, muzykę, nieskompresowane zdjęcia i inne pliki dzięki dużej pojemności do 512 GB. Komputronik.plПоскаржитись | | 43 zł | | |
|
| KINGSTON Data Traveler DTSE9G3 64GB USB3.2 Gen1 DTSE9G3/64GBKolor: Złoto Waga [g]: 15,18 g Wymiary [mm]: 4,6 x 12,2 x 39 mm Materiał wykonania: Metal Pojemność: 64 GB Szybkość zapisu [M... щеB/s]: 100 MB/s Prędkość odczytu: 220 MB/s Interfejs: USB 3.1 Wspierane systemy operacyjne: Windows 11 Zakres temperatur [st. C]: 0 - 60 °C Brelok na klucze: Tak Neonet.plПоскаржитись | | 37 zł | | |
Модификації Kingston DataTraveler SE9 G3
Ціни на Kingston DataTraveler SE9 G3 |
---|
| Kingston DataTraveler SE9 G3 64 ГБ | | від 35 zł | 11 пропозицій |
| Kingston DataTraveler SE9 G3 128 ГБ | | від 56 zł | 9 пропозицій |
| Kingston DataTraveler SE9 G3 256 ГБ | | від 88 zł | 11 пропозицій |
| Kingston DataTraveler SE9 G3 512 ГБ | | від 126 zł | 9 пропозицій |
Динаміка цін на Kingston DataTraveler SE9 G3 64 ГБ
- Мінімальна
- Середня
- Максимальна